Müdür Aktaş Ali Yeşilyurt İmam Hatip’te

Of Ali Yeşilyurt İmam Hatip Ortaokulu’nu ziyaret eden İl Milli Eğitim Müdürü Hızır Aktaş, idareci ve öğretmenlerle sohbet etti.

Müdür Aktaş Ali Yeşilyurt İmam Hatip’te

Trabzon İl Milli Eğitim Müdürü Hızır Aktaş’ın eğitim ziyaretleri hız kesmeden devam ediyor. Müdür Aktaş bu kapsamda Of ilçesinde Ali Yeşilyurt İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret etti. İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Zekeriya Taşan, Of İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu ile birlikte öğretmenlerle bir araya gelen Müdür Hızır Aktaş öğretmenlerle sohbet etti.

 

İl Milli Müdürü Aktaş sohbette öğretmenlere hitaben, “Eğitim ailemizin en değerli unsuru kuşkusuz siz değerli öğretmenlerimizsiniz. Trabzon’da elde ettiğimiz başarı aile anlayışıyla çalışmamızın bir sonucudur. O nedenle zaman zaman fırsat buldukça sizleri ziyaret ediyoruz. Bu ziyaretimiz vesilesiyle yaptığınız fedâkâraneçalışmalar nedeniyle sizlere teşekkür ediyorum. Çok samimi olarak söylüyorum ki bizler her zaman sizlerin yanınızdayız. İlimizde 2023 Eğitim Vizyonuna uygun çok güzel çalışmalar oluyor. Bunu daha da geliştirme adına eğitimi hayatın her alanına ve yeteneklere göre şekillendirmeliyiz. Değerli öğretmenlerimiz, okulun dışında yapacağınız etkinlikleri mutlaka zümrelere ve dolayısıyla planlarınıza göre yaparsanız zaman konusunda da elde edeceğiniz olumlu dönütler konusunda sıkıntı yaşamazsınız. Bizler her daim sizlerin yanınızdayız. Bu duygu ve düşüncelerle çalışmalarınızda başarılar diliyor, Rabbimden üstün muvaffakiyetler diliyorum.” diyerek duygularını ifade etti.

 

Öğretmenlerin sorduğu soruları cevaplayan Trabzon İl Milli Eğitim Müdürü Hızır Aktaş daha sonra okuldan ayrıldı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21