Miraç Ulusoy yüzmede 3 dalda 3 üçüncülük aldı

Çaykara Şehit Ahmet Çamur Anadolu İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Miraç Ulusoy, Trabzon’da düzenlenen yüzme finallerinde 3 ayrı stilde 3 üçüncülük elde etti.

Miraç Ulusoy yüzmede 3 dalda 3 üçüncülük aldı

Çaykara Şehit Ahmet Çamur Anadolu İmam Hatip Ortaokulu öğrencisi Miraç Ulusoy, Trabzon’da düzenlenen Okul Sporları Yüzme Yarışması finallerinde yüzme dalında 3 ayrı stilde üç tane üçüncülü elde ederek önemli bir başarıya imza attı.

5. Sınıf öğrencisi olan Miraç Ulusoy, küçükler 50 metre kelebek stilde, küçükler 50 metre serbest stilde ve küçükler 100 metre kurbağalama stilde olmak üzere 3 branşta birden üçüncülük elde etti.

Of Ziraat Odası Genel Sekreteri Hakan Ulusoy ve eş Elif Ulusoy’un oğulları olan Miraç Ulusoy, elde ettiği önemli başarı ile Çaykara Şehit Ahmet Çamur Anadolu İmam Hatip Ortaokulu’na 3 madalya birden kazandırdı.

Oğullarının başarısı ile mutluluk yaşayan Ulusoy ailesi, Miraç’ın okul eğitiminin yanı sıra yüzme antremanlarını da devam ettirdiğini belirterek kendisinden daha büyük başarılar belediklerini ifade ettiler.

Antremanlarını Of Kapalı Yüzme Havuzu’nda gerçekleştirdiğini belirten baba Hakan Ulusoy, “Antremanlarımızda bizlere her türlü kolaylığı ve desteği sağlayan Of İlçe Spor Müdürümüz Özcan Demirel’e ve çalışanlarına teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21