Miniklerden Kabahasanoğlu’na Öğretmen Günü ziyareti

Öğretmenler Günü kutlamaları kapsamında İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu’nu makamında ziyaret eden Eskipazar İlkokulu Anasınıfı öğrencileri “Öğretmenler Gününü” kutladılar.

Miniklerden Kabahasanoğlu’na Öğretmen Günü ziyareti

24 Kasım Öğretmenler Günü kutlamaları çeşitli etkinliklere sahne oluyor. Of’ta her yıl olduğu gibi bu yıl da Öğretmenler Günü nedeniyle çok sayıda etkinlik yapılacak.

 

Etkinlikler kapsamında Eskipazar İlkokulu Anasınıfı öğrencileri İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu’nu makamında ziyaret ederek “Öğretmenler Gününü” kutladılar.

 

Okul Müdürü Sadık Yardım ve Anasınıfı Öğretmeni Nilgün Elmacı’nın da katıldığı ziyarete öğrenciler Kabahasanoğlu’na çiçek takdim ettiler.

 

Ziyaretleri nedeniyle öğrencilere teşekkür eden ve çeşitli hediyeler takdim eden Müdür Kabahasanoğlu; “Sabah sabah bu dünya tatlısı yavrularımızın ziyaretleri bizleri ziyadesiyle mutlu etti. Onların enerjisini, heyecanını görünce daha çok çalışma ve gayret etmemiz gerektiğini hissediyoruz. Bizler de onların daha iyi eğitim öğretim görmesi için çalışıyoruz. Çünkü yavrularımız geleceğimizdir. Onlar için ne kadar çalışsak azdır. Ben de tüm minik yavrularımızın “Dünya Çocuklar Günlerini” kutluyorum. Ziyaretleri nedeniyle teşekkür ediyor, sağlıklı, mutlu ve başarılı bir ömür diliyorum” sözleriyle duygularını dile getirdi.

 

Minik öğrenciler Şube Müdürleri Numan Turan ve Süleyman Bedir’e de çiçek takdim ederek “Öğretmenler Günlerini” kutladılar.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21