Milli Eğitim’den OF TSO’ya teşekkür plaketi

Of’ta on yılda ihtiyaç sahibi öğrencilere 5 bin ayakkabı dağıtan Of Ticaret ve Sanayii Odası’na Of İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından teşekkür plaketi takdim edildi.

Milli Eğitim’den OF TSO’ya teşekkür plaketi
banner71

Of’un un en büyük sivil toplum kuruluşu olan Of Ticaret ve Sanayi Odası’na eğitime yapmış olduğu yardımlardan dolayı İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu tarafından plaket verilerek teşekkür edildi.

 

Odanın toplantı salonunda gerçekleşen törende Of İçe Milli Eğitim Müdürü kısa bir teşekkür konuşması yaptı. Kabahasanoğlu konuşmasında; “2005 yılından beri 10 yıldır Of İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde çalışıyorum. Muhtaç öğrencilerimize her yıl giyim kuşam yardımı yapılıyor. Burada en önemli yardım kuruluşların başında Of TSO geliyor. Of TSO her yıl öğrencilerimize 6 yüz çift ayakkabı yardımında bulunuyor. Onların sayesinde 10 yılda toplam 5 bin çift ayakkabı muhtaç öğrencilerimize dağıttık. Üstelik bu ayakkabılar son derece kaliteli ayakkabılardı. Yaptığımız titiz incelemeyle bu ayakkabılar ihtiyaç sahibi öğrencilerimize ulaştırıldı. Öğrencilerim adına, kurumum adına size teşekkür ediyorum. Allah razı olsun. Bizim size verdiğimiz bu plaket gönülden bir teşekkürün nişanesidir. Lütfen bunu kabul buyurunuz” ifadelerini kullandı.

 

Eğitim gönüllüsü bir insan olduğunu belirten Of Ticaret ve Sanayii Odası Başkanı Erdal Saral yaptığı konuşmada; “Şehrimizin ve ülkemizin eğitimine ne kadar katkı verirsek o kadar kendimizi mutlu hissediyoruz. Biz burada yaptığımız yardımlarda bir çeşit aracılık yaptık. Bağlı bulunduğumuz Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin yardımlarını öğrencilerimize ulaştırdık. Bundan sonra da OF TSO olarak elimizden gelen yardımı yapmaya devam edeceğiz. Bize verdiğiniz bu plaketi kurumum adına alıyorum. Bu ince davranışınızdan dolayı da sizlere teşekkür ediyorum. Eğitim öğretim hayatınızda size tüm öğretmenlerimize başarılar diliyorum” dedi.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21