Milli Eğitim’den müdürlere duygulu veda

Yaş haddi nedeniyle emekliye ayrılan Eskipazar İlk/Ortaokulu Müdürü Abdurrahman Yılmaz ve Of Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ahmet Dunay için düzenlenen veda yemeği duygulu anlara sahne oldu.

Milli Eğitim’den müdürlere duygulu veda

Uzun yıllar Türk Milli Eğitim teşkilatı içerisinde çeşitli kademelerde öğretmen ve idareci olarak hizmet etmiş; yaş haddinden emeklilikleri dolmuş olan Eskipazar İlk/Ortaokulu Müdürü Abdurrahman Yılmaz, Of Halk Eğitim Merkezi Müdürü Ahmet Dunay ve tayini Sürmene Mesleki Eğitim Merkezine çıkan Solaklı Fen Lisesi Müdürü Osman Hamzaçebi için Of’ta veda programı düzenlendi.

Of İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu öncülüğünde düzenlenen veda programına Şube Müdürleri Süleyman Bedir, Numan Turan, Of Belediyesi İnsan Kaynakları Müdürü Yüksel Yaşar ile okul ve kurum müdürleri katıldı.

Of Sahil Hasbahçe Tesislerinde yapılan program yemek ile başladı. Yemeğin ardından müdürler; Abdurrahman Yılmaz, Ahmet Dunay ve Osman Hamzaçebi ile ilgili hazırlanan slayt gösterimi yapıldı.

Slayt sunumunun akabinde Of İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu yoğun duygular içerisinde yaptığı konuşmasında, “Duygusallaştığım için kusuruma bakmayın. Ama Of Eğitim Ailesi olarak üç değerli müdürümüz aramızdan ayrılmanın burukluğunu yaşıyorum. Abdurrahman Hocam ve Ahmet Hocam emekliye ayrılırken Osman hocam başka ilçeye atanması nedeniyle aramızdan ayrılıyor. Bu değerli müdürlerimizle çok güzel işlere imza attık. Ne mutlu ki onlara alınları açık bir şekilde hizmetlerini tamamladılar. Allah hepimize de hizmetlerimizin sonunda böyle güzel ayrılıklar nasip etsin. Biz bu arkadaşların kendilerinden, çalışmasından her zaman memnun kaldık. Rabbim de kendilerinden razı olsun. İlçemiz eğitimine yaptıkları katkılar nedeniyle hepsine teşekkür ediyorum. Kapımız onlara her zaman açıktır. Bununla birlikte bizler onların bilgi ve tecrübelerinden her zaman faydalanacağız. Emekli olan müdürlerimize Allah; aileleriyle bundan sonraki hayatlarında sağlık, sıhhat, mutluluk içinde bir hayat geçirmeyi nasip etsin. Osman Hocama da yeni görev yerinde başarılar diliyorum" diyerek duygularını ifade etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Kabahasanoğlu’nun konuşmasının ardından emekliye ayrılan Abdurrahman Yılmaz, Ahmet Dunay ve Sürmene’ye tayini çıkan Osman Hamzaçebi yoğun duygular içerisinde duygu ve düşüncelerini belirttiler.

Konuşmaların akabinde İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu ayrılan müdürlere plaket takdim etti. Şube Müdürleri Süleyman Bedir ve Numan Turan da hediye takdiminde bulundular. Okul ve kurum müdürleri adına Gürpınar İmam Hatip Ortaokulu Müdürü Hızır Ayan hediye takdiminde bulundu. Bazı okul müdürleri de duygu ve düşüncelerini ifade ettikten sonra çekilen toplu fotoğrafın ardından program sona erdi.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
YORUMLAR
Cevat DOĞAN
Cevat DOĞAN - 2 yıl Önce

Sosyal mesafe nerede?

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21