Milli Eğitim’den Engelliler Günü kutlaması

Of İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü çalışanları mesai arkadaşları Şef Ramiz Karaismail’in engelliler gününü yaş pasta keserek kutladılar.

Milli Eğitim’den Engelliler Günü kutlaması
banner71

3 Aralık Dünya Engelliler Günü ülkemizde değişik etkinliklerle kutlanırken Of İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde de pasta kesilerek kutlandı.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde Şef olarak görev yapan Ramiz Karaismail’in engelli olması nedeniyle gününü kutlamak için günün anısına yaş pasta kesilerek Dünya Engeliler Günü kutlandı.

 

Pasta kesiminde konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İdris Kabahasanoğlu; “Aslında hepimiz birer engelli adayıyız. Engellileri anlamalı, onların hayatını kolaylaştırmalıyız. Şükürler olsun ki ülkemiz geldiği nokta itibariyle engelliler için büyük mesafeler kat etti. Engellilerin hayatını kolaylaştırma adın yapılacak daha çok işler var. Hepsinden önemlisi onları anlamalı, onları sahiplenmeliyiz. Bu düşüncelerle sizin ve tüm engelli vatandaşlarımızın Dünya Engelliler Gününü kutluyorum” İfadelerini kullandı.

 

Mesai arkadaşlarına teşekkür eden Şef Karaismail; “Değerli müdürüme ve mesai arkadaşlarıma bu ince davranışlarından dolayı teşekkür ederim. Bizler için en anlamlı kutlama bizlerin hayatını kolaylaştıracak ortamlar sağlanmasıdır”  diyerek duygularını belirtti.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21