Milli Eğitim ve Gençlik Spor’dan öğrencilere özel projeler

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü arasında düzenlenen protokolle öğrencilere yönelik özel projeler yürütülüyor.

Milli Eğitim ve Gençlik Spor’dan öğrencilere özel projeler

Milli Eğitim Bakanlığı ve Gençlik Spor Bakanlığı arasında imzalanan işbirliği protokolleri kapsamında Of’ta İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ile Gençlik Spor İlçe Müdürlüğü arasında öğrencilere yönelik projeler yürütülüyor.

 

2019-2020 eğitim öğretim yılında da yapılacak projelerin planlama toplantısı Of Kaymakamlığı toplantı salonunda İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Özcan Demirel’in başkanlığında okul müdürlerinin katılımıyla yapıldı.

 

Toplantını açılışında bir konuşma yapan Of İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Özcan Demirel; “ İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzle ortaklaşa düzenlediğimiz; “ Yaz ve Kış Okul Spor Oyunları”, “Geleneksel Çocuk Oyunları”, “Yetenek Taraması”, “Yüzme Bilmeyen Kalmasın” projelerimizi aynı heyecan ve arzu ile bu yıl da devam ettirmek istiyoruz. Düzenlediğimiz oyunlarda geçen yıl 9 bin 300 öğrencimiz çeşitli branşlarda katılarak önemli katılım sağlanmış oldu. Bu konuda sürekli projelerimize destek veren özellikle İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İdris Kabahasanoğlu’na ve siz değerli müdürlerimize teşekkür ediyorum. Sağlıklı toplum sağlıklı bireylerle yücelir. Bu projeler sayesinde öğrencilerimiz okullarda almış oldukları akademik eğitimin yanında sosyal, kültürel ve sportif eğitimle bir bütün olarak yetişip ülkemize hizmet edecekler. İnşallah sizlerin desteği ile daha çok öğrencimize daha güzel hizmetler vereceğiz. Yeni dönemin hepimize hayırlar getirmesini temenni ediyor, hepinize başarılar diliyorum.” dedi.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu da toplantıda yaptığı konuşmada,” Ben de toplantımızın hayırlı olmasını diliyorum. İlçe Gençlik ve Spor Müdürümüz Özcan Demirel beye geleceğimiz olan yavrularımız için gayretlerinden ve

yapmış olduğu projeler için teşekkür ediyorum. Bizler de öğrencilerimizi çok yönlü yetiştirmenin gayreti içindeyiz. O nedenle öğrencilerimizi akademik eğitimin yanında sosyal, kültürel, sportif alanlara yönlendirerek bu amacımızı gerçekleştirmeye çalışıyoruz. İnşallah bu yıl da İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğümüzle birlikte geçmiş yıllarda yürüttüğümüz projelerimize devam edeceğiz. Böylece öğrencilerimizi çift kanatlı da yetiştirmiş olacağız. Topluma sağlıklı, mutlu kendine güvenen, ülkesi ve milleti için fedakârlık yapacak bireyleri hep birlikte yetişirmiş olacağız inşallah. Okul müdürlerim de önceki senelerdeki gayretleri nedeniyle teşekkür ederken yeni dönem için de aynı gayret ve özeni göstermelerini bekliyorum.” diyerek düşüncelerini ifade etti.

 

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner19

banner22

banner21

banner30