Milli Eğitim Şube Müdürleri Tekke ve İşçi göreve başladı

Of İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğü görevlerine atanan Hasan Tekke ve Osman İşçi görevlerine başladılar.

Milli Eğitim Şube Müdürleri Tekke ve İşçi göreve başladı

Türkiye genelinde olduğu gibi Of İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü’nde de kan değişimi yaşanıyor. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından gerçekleştirilen rotasyon tayinler nedeniyle Of İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde görevli Şube Müdürleri değişti.

Başka Müdürlüklere tayini çıkan şube müdürleri Süleyman Bedir ve Numan Turan’dan boşalan Şube Müdürlüklerine Rize İl Milli Eğitim Şube Müdürü Hasan Tekke ve Hayrat İlçe Milli Eğitim Şube Müdürü Osman İşçi atandı. Hasan Tekke ve Osman İşçi Of İlçe Milli Eğitim Müdürlüğündeki görevlerine başladı.

Şube Müdürleri Tekke ve İşçi’yi makamlarında ziyaret eden genel Yayın Yönetmenimiz Yüksel Yaşar ve Yayın Kurulu Üyelerimiz İzzet Keleş ile Mustafa Yaşar, Tekke ve İşçi’ye hayırlı olsun dileklerini ileterek yeni görevlerinde başarılar dilediler.

Hasan Tekke Kimdir?

Hasan Tekke 1981 yılında Çaykara’da doğdu. İlkokulu Yeşilalan İlkokulunda, liseyi Trabzon İmam Hatip Lisesi’nde okudu. Karadeniz Teknik Üniversitesi Giresun Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümünü 2002 yılında bitirdi. İlk görev yeri Bayburt’ta 2002-2009 yılları arasında görev yaptı. 2009-2010 yılında bir yıl Van’da görev yaptı. 2010-2014 yılları arası Kıyıcık İlkokulunda Sınıf Öğretmeni olarak görev yapan Tekke, 2014 yılında Rize İl Milli Eğitim Müdürlüğüne Şube Müdürü olarak atandı. Rize’de 6 yıl görev yaptıktan sonra rotasyon tayini ile Of İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne tayin oldu. 2010-2012 yılları arasında KTÜ Sosyal Bilimler Fakültesinde Yüksek Lisansını tamamlayan Hasan Tekke, evli ve üç çocuk babasıdır.

Osman İşçi Kimdir?

1981 Erzurum Uzundere’de doğan İşçi, İlkokulu Ulubağ Köyü İlkokulunda, ortaokulu Şelale Ortaokulunda okudu. Lise öğrenimini Rize Lisesinde gördükten sonra K.T.Ü Fatih Eğitim Fakültesi Sınıf Öğretmenliği Bölümünden 2002 yılında mezun oldu ve aynı yıl Iğdır ili Tuzluca ilçesi Buruksu İlköğretim Okulunda göreve başladı. Daha sonra Halfeli 75. Yıl İMKB İlköğretim okulunda 2005-2007 arasında görev yaptı. 2007-2010 yılları arasında Of Kireçli Dursun Dumangöz İlköğretim okulunda öğretmenliğe devam ettikten sonra 2010-2015 yılları arasında Hayrat Müslim Atalay İlköğretim okulunda müdürlük görevini yürüttü. 2015-2017 yılları arsında Hayrat Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünü yürütürken 2017 yılında Hayrat İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Şube Müdürü olarak görev yapan Osman İşçi, rotasyon tayini ile Of İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne Şube Müdürü olarak göreve başladı. Osman İşçi evli ve iki çocuk babasıdır.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
YORUMLAR
TURAN ORAKÇ
TURAN ORAKÇ - 2 yıl Önce

Her iki mudurumede başarılar dilerim.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21