Milli Eğitim personeli iftar geleneğini devam ettirdi

Of İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen geleneksel iftar yemeğinde İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Personeli birlikte oruç açtı.

Milli Eğitim personeli iftar geleneğini devam ettirdi

Of İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün personeliyle her yıl düzenlemiş olduğu “Geleneksel Of İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Personeli İftar Yemeği” geleneği bu yıl da sürdürüldü.

 

Çeşitli vesilelerle bir araya gelen Of İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü personeli bu sayede dayanışma ve kaynaşma ruhunu pekiştiriyor. Of Sahil Has Bahçe tesislerinde yapılan iftar yemeği Of Milli Eğitim Personeli için bir soluklanma ve rahatlama imkanı sundu. 

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu´nun tertiplediği iftar yemeğinde Müdür İdris Kabahasanoğlu kısa bir selamlama konuşması yaptı. Kabahasanoğlu konuşmasında, "Ramazan’ın son günlerine gelmiş bulunuyoruz. Rabbim oruçlarınızı, sadakalarınızı kabul etsin. Ramazan birlik ve beraberlik ayıdır. Şükürler olsun ki biz de birlik ve beraberlik içerisinde, gayretle çalışan bir kurumuz. Rabbim birliğimizi, beraberliğimizi, çalışma arzumuzu bozmasın. İftarımıza katılımlarınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Yaklaşan bayramınızı tebrik ediyor, nice ramazanlara ve bayramlara kavuşmayı Rabbimden diliyorum.” diyerek düşüncelerini ifade etti.

 

Akşam ezanının okunmasıyla iftarını açan Of İlçe Milli Eğitim personeli iftar yemeğinde kendilerini buluşturduğu için İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu’na teşekkür ettiler. Geleneksel Of İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Personeli İftar Yemeği” Şube Müdürleri Numan Turan ve Süleyman Bedir de katıldı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner19

banner22

banner21