Milletvekili Ayvazoğlu Of’ta

AK Parti Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu AK Parti Of İlçe Başkanlığını, Of Teknoloji Fakültesini ve Özçay’ı ziyaret etti.

Milletvekili Ayvazoğlu Of’ta

AK Parti Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu Of’ta bir dizi ziyaret gerçekleştirdi.

AK Parti Of İlçe Başkanlığını ziyaret eden Ayvazoğlu, AK Parti Of ilçe Başkanı Ahmet Çapoğlu, Kadın Kolları Başkanı Songül Okutan ve parti yöneticileri tarafından karşılandı.

Başkanlık Makamında Başkan Çapoğlu ile bir süre sohbet eden Ayvazoğlu, daha sonra parti yönetimi ile bir araya gelerek istişarelerde bulundu.

Başkan Çapoğlu ve Parti yöneticileri ile birlikte Of Teknoloji Fakültesi’ni ziyaret eden Milletvekili Ayvazoğlu, Of TEF Dekanı Prof. Dr. İrfan Acar tarafından karşılandı.

Dekanlık Makamında Prof. Dr. Acar ile bir süre sohbet eden Ayvazoğlu, Acar’dan üniversite hakkında bilgiler aldı.

Dekanlık ziyaretinin ardından Özçay’ı ziyaret eden Milletvekili Bahar Ayvazoğlu, Özçay Genel Müdürü ve Of TSO Başkanı Erdal Saral tarafından karşılandı.

Fabrikayı gezen Ayvazoğlu, paketleme servisinde çalışan işçilerle sohbet etti ve fabrika hakkında bilgiler aldı.

Milletvekili Bahar Ayvazoğlu Of’taki ziyaretleri kapsamında engelli Kabahasanoğlu ailesini evlerinde ziyaret etti.

Uzun bir süreden beri yatalak olan Hamza Kabahasanoğlu ile bir süreden beri rahatsızlığı nedeniyle evde istirahat eden Of Teknoloji Fakültesi Personeli Mustafa Kabahasnoğlu ile sohbet eden Milletvekili Ayvazoğlu, kendilerine geçmiş olsun dileklerini iletti.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21