banner80

Millet İttifakı’ndan konserli miting

CHP ile İYİ Parti arasında kurulan Millet İttifakı tarafından Of'ta düzenlenen ve Selçuk Balcı’nın konser verdiği miting, Trabzon Milletvekilleri Ahmet Kaya ve Hüseyin Örs ile CHP ve İYİ Partinin Büyükşehir ve İlçe Belediye Başkan Adaylarının katılımıyla yapıldı.

Millet İttifakı’ndan konserli miting
banner71

31 Mart Pazar günü yapılacak olan Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde Cumhuriyet Halk Partisi ile İYİ Parti arasında kurulan Millet İttifakı tarafından Of’ta konserli miting düzenlendi.

 

İYİ Parti ve CHP İlçe Başkanlıkları tarafından ortaklaşa organize edilen ve Sanatçı Selçuk Balcı’nın konser verdiği mitinge CHP Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya, İYİ Parti Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs, İYİ Parti Büyükşehir Belediye Başkanı Atakan Aksoy, CHP Of Belediye Başkan Adayı Hilmi Saral, İl ve İlçe Başkanları ile partililer ve vatandaşlar katıldı.

 

CHP İlçe Başkanı Fahri Kaptanoğlu, İYİ Parti Of İlçe Başkanı Avni Karamustafaoğlu, İYİ Parti Trabzon Milletvekili Hüseyin Örs, CHP Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya, İYİ Parti Büyükşehir Belediye Başkanı Atakan Aksoy’un selamlama konuşmalarının ardından Millet İttifakı CHP Of Belediye Başkan Adayı Hilmi Saral konuşmasını yaptı.

 

Saral konuşmasında şu ifadelere yer verdi;

Milletin babası durumundaki Cumhurbaşkanı, çocuklarının bir kısmına kaka çocuk, bir kısmını cici çocuk ilan etmiş, birini almış sırtına, birini de hain ilan etmiş. Böyle babalık olur mu? Böyle analık olur mu? Çocuklarının arasında ayrım gayrım yapan ana baba evinde huzur olur mu? Türkiye’nin o yüzden beka sorunu var. Çünkü evde huzuru bozan var. Evde birliği bütünlüğü sağlaması gerekenler, evdeki huzuru bozmanın yollarını arıyorlar. Kendilerinden olmayanlara, hain diyorlar, terörist diyorlar.

 

Perşembe günleri köyden gelen vatandaşlarımızın Of’ta akraba yakın eş ve dostlarının evine giderek ihtiyaçlarının giderilmesi Of’u yönetenlerin ayıbıdır. Bizler göreve geldiğimizde ilçemizin bu sorununu çözecek, dışarıdan gelen Of’a ilk ayak basanlarda bu ayıbımızı göstermeyeceğiz.

 

Of’ta Trafik sorunu var. İlk etapta geçici çözüm olarak sahildeki yer, sonrasında kalıcı olarak katlı otopark projesi devreye girecek. Of’a özel plakaları kıymeti değer fiyatlarla Oflulara satıyorsunuz ama o sattığınız plakaların araçlarına park çözümü sunmuyorsunuz.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21