MHP’nin Of Belediye Başkan Adayı Güngör Saral

31 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde Milliyetçi Hareket Partisi’nin Of Belediye Başkanı adayı Güngör Saral oldu.

MHP’nin Of Belediye Başkan Adayı Güngör Saral
banner71

31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan Mahalli İdareler Genel seçimlerinde milliyetçi Hareket Partisi’nin Of Belediye Başkan adayı Güngör Saral oldu.

 

Henüz resmi olarak adaylığını açıklamayan Saral’ın bu hafta içerisinde resmi olarak adaylığını açıklaması bekleniyor.

 

Ulusoy Endüstri Meslek Lisesi’nde Öğretmen olarak görev yapan Saral, 30 Mart 2014 tarihinde yapılan yerel seçimlerde de görevinden istifa ederek AK Parti’den Of Belediye Başkan Aday Adayı olmuştu, ancak aday gösterilmemişti.

 

Güngör Saral kimdir?

1971 yılında Of’ta doğan Güngör Saral, KTÜ Kimya Bölümünden mezun oldu. Bir süre Özel Sektör Çay Fabrikalarında çalışan Saral, 1996 yılında öğretmenliğe başladı. Uzun yıllar Rize İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde görev yapan Saral, 2012 yılında Of Ulusoy Endüstri Meslek Lisesi’ne atandı. 2014 Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde AK Parti’den Of Belediye Başkan Aday Adayı olan ancak aday gösterilmeyen Saral, evli ve iki çocuk babasıdır.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
Kenan Yılmaz
Kenan Yılmaz - 2 yıl Önce

Hayırlı Olsun, Of Güngörecek İnşallah.

Mehmet Çakır
Mehmet Çakır - 2 yıl Önce

Bunu Türk milletine anlatmak bir hayli zor,siyaset bir meslektir ; bunun okulunu okuyacaksın,yıllarca çıraklığı yapacaksın,çilesini çekeceksin.Eğer ki tüm bunlardan sonra liyakat sahibi olabilmişsen görevlere talip olacaksın. Henüz milletvekilliği nedir,belediye başkanı ne iş yapardan bir haber insanlar göreve talip oluyorlar, işin korkunç tarafı sözde genel başkan olan insanlarda bunlara onay verip aday gösteriyorlar. Türkiye'de siyaset gerçekten çocuk oyuncağı olmuştur. Bundan mütevellit ülkenin halide ortadadır.

Azra Bıyuk
Azra Bıyuk - 2 yıl Önce

Güngör Saral, ona inanan insanların isteğiyle ve halka hizmetin hakka hizmet olduğu şiarıyla çok sevdiği mesleğinden istifa edip bu kutsi görev için adaylığını açıklamıştır. Kendisini yakından tanıyanlar ne kadar dürüst, insanına düşkün, işini hakkıyla yerine getiren, özetle eşine az rastlanır sağlam karakterde birisi olduğunu bilmektedirler. Ve de en önemlisi Güngör hoca Ofumuzun kangren haline gelmiş sorunlarını iş bitirici yönüyle ortadan kaldırabilecek bilinçte ve kabiliyettedir. Of'un geleceği açısından Güngör Saral'ın adaylığı dahi mutluluk vericidir...

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21