MHP’nin Of Adayı Çakıroğlu ziyaretlere başladı

MHP’nin Of Belediye Başkan Adayı Ali Çakıroğlu, eşi Sezer Çakıroğlu ve partililerle birlikte seçim çalışmalarına başladı.

MHP’nin Of Adayı Çakıroğlu ziyaretlere başladı

30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan yerel Seçimlerde Milliyetçi Hareket Parti’sinin Of Belediye Başkan Adayı olan Ali Çakıroğlu, seçim çalışmalarına başladı.

 

İlçe Başkanı Mehmet Emin Hacıkerimoğlu, Eşi Sezer Çakıroğlu ve partililerle birlikte seçim çalışmalarına başlayan Çakıroğlu, Of Devlet Hastanesi’nde yatmakta olan hastaları, hasta yakınlarını ve sağlık çalışanları ziyaret etti.

 

Hastane ziyaretinin ardından ev ziyaretlerine de başlayan Çakıroğlu, ev ev, apartman apartman dolaşarak vatandaşlardan destek istiyor.

 

Ziyaretlerin olumlu geçtiğini belirten Çakıroğlu, “Adaylığımızın açıklanmasının ardından çalışmalarımıza başladık. İlçe Başkanımız ve Teşkilat Üyelerimizle birlikte ziyaretlerimize başladık. Halkımızın olumlu tepkileri ile karşılaşıyoruz. İnşallah Of Halkının destekleriyle 30 Mart’ta Of’un Belediye Başkanı olarak seçileceğiz ve Of halkına hizmet edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
ofli.
ofli. - 8 yıl Önce

ALLAH YOLUNU AÇIK ETSİN KARDEŞ.

SÜLEYMAN MERİÇ
SÜLEYMAN MERİÇ - 8 yıl Önce

ÇİKMİŞ OLDUĞUN YOLDA ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN

adem.y
adem.y - 8 yıl Önce

umarım ali bey ve mhp ile of makus talihini yener ofun var olan sorunları çözülür

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21