MHP’li Hacıkerimoğlu ve Ars’tan 10 Ocak kutlaması

MHP Of İlçe Başkanı Mehmet Hacıkerimoğlu ile Basın ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Gündoğdu Ars, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü ve 10 Ocak Türk İdareciler Günü dolayısıyla birer kutlama mesajı yayınladılar.

 MHP’li Hacıkerimoğlu ve Ars’tan 10 Ocak kutlaması

Milliyetçi Hareket Partisi Of İlçe Başkanı Mehmet Hacıkerimoğlu ile Basın ve Halkla İlişkilerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Gündoğdu Ars, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü ve 10 Ocak Türk İdareciler Günü dolayısıyla birer kutlama mesajı yayınladılar.

 

TAKDİRE ŞAYAN ÖZVERİ İLE ÇALIŞIYORLAR

Başkan Hacıkerimoğlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla yayımladığı mesajında; “Halka haber ve bilgi akışı sağlamak üzere önemli bir görev üstlenen basın çalışanlarımız, günümüz bilgi çağının önemli mesleklerinden birini icra etmektedir. Ulusal basının yanı sıra yerel medya mensupları da kentleri için takdire şayan bir özveri ile etkin görev yapmakta ve kamuoyunu aydınlatmaktadır. Zaman ve mekan mefhumu gözetmeden çalışmayı gerektirmesi sebebiyle zor bir meslek dalı olan gazetecilik, aynı zamanda pek çok enstrümanı aynı anda kullanabilme becerisi gerektirmesi sebebiyle, günümüzün en dinamik ve saygın mesleklerinin başında yer almaktadır" dedi.

 

Gazetecilerin Toplumun aydınlatılması ve bilinçlendirilmesi için önemli bir görev üstlendiklerini belirten Hacıkerimoğlu; “Halkın talep ve beklentilerinin kamuoyuna iletilmesi, ülkemizde yaşanan başarıların uluslararası platforma taşınması, ilimizin ve ilçemizin tanıtılması gibi pek çok konuda önemli bir kamu görevi üstlenen yerel ve ulusal basınımızın, bundan sonra da aynı özveriyle görevini yerine getireceğine inanıyor ve İlçemizde basın ahlak ve meslek ilkelerine bağlı olarak, kamuoyunun doğru ve tarafsız bilgilendirilmesinde büyük rol üstlenen değerli basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü en kalbi duygularımla kutluyor, sağlıklı, mutlu ve başarılı bir yıl geçirmelerini temenni ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

10 OCAK İDARECİLER GÜNÜNÜ KUTLU OLSUN

Başkan Hacıkerimoğlu, 10 Ocak’ın aynı zamanda İdareciler Günü de olduğunu ifade ederek; "Her yıl 10 Ocak tarihinin Türk İdareciler Günü olarak kutlandığını ve bizler vatanına, milletine hizmet etmek için her şart ve koşulda Türkiye'nizin dört bir tarafında görev yapmış kişileriz. Bütün arkadaşlarımın yüksek moral ve motivasyonla, gayretle ve şevkle bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da çalışmalarına devam etmelerini arzu ediyorum. Bin yılları aşıp gelen devlet geleneğimizin ve dünyaca kabul gören medeniyetimizin temel yapı taşı olan Mülki İdare Amirliği şerefli maziye sahip bir meslek grubudur. Mülki idare amirleri, bulunduğu yörede, devleti ve hükumeti temsil sıfat ve yetkisiyle, vatandaşımızın can, mal ve ırz emniyetinin güvencesi, kalkınma planlarının başarılı uygulayıcısı ve takipçisi, ayrıca yöresinin atıl durumda bulunan güç ve kaynaklarını harekete geçiren birer toplum önderidir. Mesleki tecrübelerin paylaşılması bakımından bizler için büyük bir fırsat teşkil etmektedir. 10 Ocak İdareciler Gününü kutlar, sağlık, mutluluk ve başarılı bir meslek hayatı dilerim” ifadelerini kullandı.

 

KISITLI İMKANLARLA ÇALIŞAN GAZETECİLERİ KUTLUYORUM 

MHP’nin Basın ve Halkla İlişkilerden sorumlu Başkan Yardımcısı Gündoğdu Ars da yaptığı açıklamada Gazetecilerin Gününü kutladı.

 

Ars’ın açıklaması şöyle;

Of’ta zor şartlarda gazetecilik yapmaya çalışan tüm basından sorumlu kardeşlerimizin gazeteciler gününü kutlarım. Hayatımızın gerçeklerini araştırıp kamu oyununa ve Of halkına duyurmaya çalışan tüm gazeteci kardeşlerimize sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz. Özellikle de tarafsız gazetecilik anlayışını benimseyen aldığı haberi etki altında kalmadan tüm kardeşlerime teşekkür ederim. Of’taki yaşanan olumsuz veya olumlu haberleri hiç bir ücret almadan tüm zorluklara karsı gerek sitelerinden gerekse gazetelerinden kısıtlı imkanlarıyla sunmaya çalışan gazeteci kardeşlerimi yürekten kucaklıyorum. Saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21