MHP Uğurlu, Cumapazarı ve Uluağaç’ta da iftar açtı

Milliyetçi Hareket Partisi Of İlçe Teşkilatı, 2 Ağustos Cuma günü akşamı düzenleyeceği iftar programı ile Of halkını iftarda buluşturacak.

MHP Uğurlu, Cumapazarı ve Uluağaç’ta da iftar açtı

Bu Ramazan Ayı’na özel olarak hazırladığı İftar programları ile Of’un belde ve köylerinde vatandaşlarla buluşan MHP Of İlçe Teşkilatı, Of Merkez’de düzenleyeceği halk iftarı ile de Of Halkıyla buluşacak.

 

Hazırlanan program çerçevesinde Kıyıcık, Bölümlü ve Gürpınar Beldelerinde düzenlenen iftar programlarında belde sakinleriyle iftar açan MHP Of İlçe Yönetimi, hafta içerisinde de Uğurlu ve Cumapazarı Beldeleri ile Uluağaç Köyü’nde vatandaşlarla birlikte iftar açtılar.

 

Mütevazi iftar sofraları ile halkla buluştuklarını belirten İlçe Başkanı Mehmet Hacıkerimoğlu, “Teşkilat üyelerimizle birlikte belde ve köylerimizde vatandaşlarımızla birlikte iftar sofralarımızı paylaştık. Güzel bir etkinlik oldu. Şimdi de Of Merkez’de bir program düzenliyoruz. 2 Ağustos Cuma günü akşamı Meydan Kahvesi yanında düzenleyeceğimiz iftar programımızda tüm Oflu hemşerilerimizi birlikte iftar açmaya davet ediyoruz” diye konuştu.

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN.
DURSUN SULUKAN. - 9 yıl Önce

HAYIRLI İFTARLAR.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21