MHP’ Of’ta sokak iftarında buluştu

MHP Of İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen İftar yemeği, MHP’lileri Of’ta buluşturdu.

MHP’ Of’ta sokak iftarında buluştu
 

 

OF MHP’DEN SOKAK İFTARI

 

 

MHP Of İlçe Teşkilatı tarafından Of’un belde ve köylerinde düzenlenen iftar programlarının finali Of’ta yapıldı.

 

Meydan Kıraathanesi önündeki alanda düzenlenen iftar yemeği, MHP Trabzon İl Yönetimi, İlçe yönetimi ve partilileri bir araya getirdi.

 

Yemeğe; Trabzon İl Başkanı Muammer Demeli, Başkan Yardımcısı Ali Kemal Kurnaz, Eski Milletvekili Nail Çelebi, Milletvekili adayı Ahmet Ömeroğlu, Trabzon Ülkü Ocakları Baş-kanı, İbrahim Sağlam, Of Bayburtlular Derneği Başkanı Adem Atamer, Eski yöneticilerden Fuat Çakıroğlu, Of Ülkü Ocak Başkanı Ali Cevahir, partililer ve çok sayıda misafir katıldı.

 

İftar yemeğinin ardından akşam namazını kılan davetliler, İl Başkanı Demeli ve diğer konuklarla birlikte çay sohbeti yaptılar.

 

Çay sohbetinde konuşan Eski Milletvekili Nail Çelebi, teşkilata seçim hazırlığına ve çalışmalarına hız vermeleri gerektiğini, sürenin çok kısa olduğunu ve tüm vatandaşlara ulaşarak gerekli bilgi ve doğruların anlatılması gerektiğini, kendilerinin elinde hükümetin imkanlarının olmadığını ve bu yüzden işlerinin çok daha zor ama bir o kadar da onurlu olacağını söyledi.

 

İl Başkanı Muammer Demeli ise yaptığı konuşmada; “Of’taki bu güzel kaynaşmanın artarak devam etmesini ve seçimlerde meyvesini vermesini diliyoruz. Bizim oy avcılığı veya oy satın alma çabalarımız yok. Devletin imkanları kullanılıyor, sosyal yardımlaşma vakfı siyasi çıkarlar için kullanılıyor. Mücadele etmemiz bu yüzden daha da zor oluyor. Ak Parti’nin iki katı çalışmalıyız ki herkese doğruyu ve yapılması gerekeni anlatalım” ifadelerini kullandı.

 

Of İlçe Başkanı Mehmet Hacıkerimoğlu da tüm katılan misafirlere ve yöneticilere vatandaşlara teşekkür ederek; “Bizlere zaman ayırdınız. Bizimle birlikte oruç açtınız. Allah hepinizden razı olsun. Ayrıca iki yıldır düzenlemekte olduğumuz bu iftarlarda bizlere işletmesini açan Şemsettin Sarıalioğlu’na da teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21