MHP Of İlçe teşkilatından anlamlı karar

MHP Of İlçe Teşkilatı, bu yıl ramazan ayında iftar yemeği düzenlemeyecek. Bunun yerine Somali’ye yardım yapılacak.

MHP Of İlçe teşkilatından anlamlı karar
banner71
MHP Of İlçe Teşkilatı anlamlı bir karar aldı.

Somali’de yaşanan açlık ve ölümler nedeniyle bu yıl iftar programı düzenlemeyecek olan MHP yönetimi, üyelerini Somali’ye yardıma çağırdı.
 
MHP Of İlçe Başkanı Mehmet Hacıkerimoğlu yaptığı açıklamada “Of İlçe Teşkilatımızın almış olduğu karar neticesinde bu yıl ramazan ayında ilçemizde daha önceki yıllarda vermiş olduğumuz iftar yemeklerini düzenlemeyeceğiz. Bu yemeklere harcanan yardımları ve bağışları Diyanet İşleri Başkanlığı’mızın başlatmış olduğu “bir fitre, bir iftar” kampanyası kapsamında Somali’deki Müslüman kardeşlerimize göndereceğiz. Partililerimizi ve tüm vatandaşlarımızı bu kampanyaya katılmaya çağırıyoruz. Komşusu açken kendisi tok yatan bizden değildir hadisi ışığında bu kampanyaya katılma kararı aldık. Afrika’da yaşanan, bu dünyanın bir dramıdır. Bizler inanan ülkücüler olarak bu çığlığa sessiz kalamazdık. Yönetimdeki arkadaşlarımıza bu önerilerinden dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
cengiz
cengiz - 10 yıl Önce

Somali'de yaşayan kardeşlerimize herkesin el uzatması lazım.

ali
ali - 10 yıl Önce

Gayet güzel bir düşünce.Of MHP teşkilatına tşk ederiz.

hasan
hasan - 10 yıl Önce

Dün haberlerde gördüm Somali'lerin durumunu adamın 20 günde 5 çocugu öldü.Yardımların En kısa cabuk zaman da edilmesini isterim.Bu yardımı düşünenlere Teşekkür ederim.

Hasan
Hasan - 10 yıl Önce

Böyle güzel günlerde yardımlaşma hevesi artıyor açlığın ne dem olduğu anlaşılıyor Somalili kardeşlerimiz orada açken biz tok duramayız böyle yardımları her zaman bekleriz!!!!

Arif
Arif - 10 yıl Önce

Allah için birsey yaptıysan bunun reklamı olmaz kardesim birsey yapacaksanız adam gibi herkes kalksın ayağa.

Murat
Murat - 10 yıl Önce

kardeşim bu işin reklamı olmaz diyosun gören yardım etmek ister belki gider bende böyle ediyomuşsunuz der bende yardım etmek istiorum duurusu etmek içindir belki ilkde bir güzel yorumla kafandan sonra siteye orumunu at.

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21