banner80

MHP Of Belediye Başkan Adayı Çakıroğlu

Milliyetçi Hareket Partisi’nin Of Belediye Başkan Adayı İşadamı Ali Çakıroğlu düzenlenen törenle kamuoyuna tanıtıldı.

MHP Of Belediye Başkan Adayı Çakıroğlu
banner71

30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan Yerel Seçimlerde MHP’nin Of Belediye Başkan Adayı Beyaz Umut’un ortaklarından işadamı Ali Çakıroğlu oldu.

 

MHP Of İlçe Başkanı Mehmet Hacıkerimoğlu partide düzenlediği basın toplantısı ile adaylarının Çakıroğlu olduğunu kamuoyu ile paylaştı.

 

Hacıkerimoğlu yaptığı açıklamada; “30 Mart 2014’te yapılacak Mahalli idareler seçiminde Of Belediye Başkan Adayımız Ali Çakıroğlu’dur. Yaptığımız geniş istişareler sonunda bu kararı aldık. Güçlü bir şekilde güçlü bir adayla bu hizmet yarışında biz de varız. İnşallah Of Belediyesine MHP bayrağını asacağız. Bu seçimde kendimize rakip olarak Ak Partiyi görüyoruz. Bizi ancak Ak Parti zorlar” diye konuştu.

 

Çakıroğlu ise yaptığı açıklamada; “Bizim adaylığımız geniş katılımlı istişareler sonucunda oldu. Of’umuza gönül veren partili gönüldeşlerimizin hepsinin görüş ve desteğini aldık. MHP Of’ta bütünleşerek seçime giriyor. Bu seçim yarışında iddialı olanlar kadar en az biz de adayız” dedi.

 

Ali Çakıroğlu Kimdir?

1959 yılında Of’ta doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini Of’ta tamamladı. 1980 yılında İstanbul Atatürk Eğitim Enstitisü Resim Bölümünden mezun oldu. 3 yıl Resim Öğretmenliği yaptı ve ardından özel sektörde yöneticilik yaptı. 2006 yılında emekliye ayrılan Çakıroğlu, 2007 yılında Of’ta kurulan Beyaz Umut Özel Eğitim ve Rehabilitasyon Merkezinin kurucu ortağı oldu ve idareciliğini yaptı. Yaklaşık 3 yıl İstanbul Erenköy Ülkü Ocakları başkanlığı yapan Çakıroğlu, 2 dönemdir MHP Of İlçe Başkan Yardımcılığı görevini yürütmekteydi. Çakıroğlu evli ve iki çocuk babasıdır.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
adem.y
adem.y - 8 yıl Önce

ey oflu hemşehrilerim işte size,bize fırsat zaman bayram zamanı zaman of da şenlik zamani haydi oflular gelecekde daha iyi bir of için daha demokratik bir of için partiye kişiye bakmadan esaretden kurtulmak için kır zincirlerini Allah rıza için ver oyunu Ali Bey'e

adem.y
adem.y - 8 yıl Önce

sayın editör yazılarımız neden yayınlanmıyor

salih
salih - 8 yıl Önce

Su sarallarin esir ettigini iddaa ettiginiz kisiler en guzel cevapi sandikta verecekler size ama bakalim bundan sonraki bahaneniz ne olacak

Faruk Keleş
Faruk Keleş - 8 yıl Önce

Sayın editör,
Haberin tarihi 27 Kasım fakat bu açıklama 28 kasım da oldu. Eski haberi yenilediğiniz görünüyor bu haberi bence yeni tarih ile düzeltin
Saygılarımla...

Editörün Notu:
İlk haberi biz 27 Kasım'da, yani açıklama yapılmadan önce yaptık. Aynı haberi tekrar haber yapıp haber sayısını arttırmamak için aynı konulu haber olduğu için üzerine güncelleme yapılmıştır.

vatandaş
vatandaş - 8 yıl Önce

başka aday yokm

niko
niko - 8 yıl Önce

Of Belediye baskanligini sarallardan baska biri kazansa bile onu Of da gorev yaptirmazlar.Bunun ornegi gecmiste yasandi.

oflu
oflu - 8 yıl Önce

sen oyunu verde gerisine karışma onlar hallolur MHP olarak adayımız ali cakır oğludur il ve ilçe teşkilatları ülkü ocakları olarak ali beyin arkasındayız sonuna kadar da tesdegimizi esirkemiyecegiz MHP nin adayı var kimse boşa heveslenmesin diğer partilerinde oylarına taibiz şimdiden teşekkürler herkese

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21