Memursen üyeleri buluşmaya devam ediyor

Memur Sen’e bağlı sendikalara üye olarak görev yapan memurlar, aylık olağan Pazar kahvaltısında bir araya geldiler.

Memursen üyeleri buluşmaya devam ediyor

Memursen Sendikasına bağlı olarak Of’ta faaliyet gösteren Diyanetsen, Eğitim Birsen, Bembirsen, Büro Memursen ve Sağlık Sen sendikalarına üye memurlar, Diyanet Sen Of Temsilcisi Cihat Erduran tarafından düzenlenen Pazar kahvaltısında bir araya geldiler.

 

Melih Gökçek Parkı’nda düzenlenen kahvaltıya konuşan Erdoğan; “Aylık olağan kahvaltılarımızda sendikamızın diğer kollarının temsilcisi arkadaşlarımızı da davet ederek üyelerimizle kaynaşmalarını sağlıyoruz. Ancak üye arkadaşlarımız davetlerimize gerekli özeni göstermiyor. Bu toplantılar, tanışma ve kaynaşmanın yanı sıra sorunlarımızı dile getirerek çözüme kavuşturabilmek için önem arz ediyor. Diğer kurumlarda görevli sendikamız temsilcisi arkadaşlarımız sürekli olarak bizlerle birlikte oluyor. Onlarla tanışma fırsatımız oluyor. Çalıştıkları kurumlara işiniz düştüğünde sizlere yardımcı olacaklardır. Toplantılarımıza gereken özenin gösterilmesini istiyorum” ifadelerini kullandı.

 

 

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
çaykur
çaykur - 7 yıl Önce

Memur-Sen Çaykur kolu Enerji Bir Sen de yaklaşık Of bölgesinde 100'e yakın üye var. Bu toplantılar da bu arkadaşları göremiyoruz.Temsilciler mi çağrılmıyor veya bu durum bilinmiyor mu?Ne de olsa Çaykurda mutlaka bir işimiz olur diye düşünüyorum.Bu arkadaşları tanımakta fayda var.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21