Memursen Of Yönetimi İftarda buluştu

Memursen Of İlçe Yöneticileri Memursen’in yeni merkezinde düzenlenen iftar yemeğinde birlik ve beraberlik mesajı verdiler.

Memursen Of Yönetimi İftarda buluştu
banner71

Memursen Of İlçe Yöneticileri Memursen’in yeni merkezinde düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldiler.

 

Kısa bir süre önce Atatürk Bulvarı’ndaki yeni yerine taşınan Memur Sen Of İlçe Temsilciliği’nde düzenlenen İftar yemeğine İlçe Başkanı Yüksel Yaşar, Eğitim Bir Sen Of Temsilcisi Hasan Baştan ve Eğitim Bir Sen İlçe Yöneticileri, Diyanet Sen Of Temsilcisi Yusuf Yaşar ve İlçe Yöneticileri, Kültür Memur Sen Of Temsilcisi Ferhan Özdemir, Büro Memur Sen Of Temsilcisi Dursun Ali Soylu, Sağlık Sen Of Temsilcisi Bozkurt Hacıefendioğlu, Enerji Bir Sen Bölümlü Çay Fabrikası Temsilcisi Halim Özcan ve Of Çay Fabrikası Temsilcisi Sezgin Demircioğlu katıldı.

 

Yeni merkezdeki ilk buluşmayı İftarla yapmanın mutluluğunu yaşadıklarını ifade eden Başkan Yüksel Yaşar; “Kısa bir süre önce yeni merkezimize taşındık. Bir yandan eksikliklerimizi gidermeye çalışırken bir yandan da faaliyetlerimiz sürdürüyoruz. Memur Sen Konfederasyonumuza bağlı sendikalarımızın temsilcileriyle ve yöneticilerimizle birlikte iftar yapmanın huzuru ve mutluluğunu yaşadık. İftar programlarının en önemli özelliği birlik ve beraberliklerimizi pekiştirmemize vesile oluyor. Bu gece güzel bir ortamda bu birlikteliği yaşadık. Programları nedeniyle bazı temsilci arkadaşlarımız aramızda olamadılar. Katılan ve katılamayan tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyoruz. İftar hazırlığımızda emeği geçen tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. İnşallah bu birlikteliğimizi ve faaliyetlerimiz sürdürmeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21