Memur Sen’den Ak Parti’ye ziyaret

Memur-Sen Of İlçe Yönetimi Ak Parti Of İlçe Başkanlığını ziyaret ederek Başkan Terzioğlu ve yöneticilerle sohbet ettiler.

Memur Sen’den Ak Parti’ye ziyaret

Memur-Sen Of İlçe Başkanı Yüksel Yaşar ve İlçe Temsilcileri Ak Parti Of ilçe Başkanlığını ziyaret etti.

 

Başkan Yaşar öncülüğünde yapılan ziyarete Sağlık-Sen İlçe Temsilcisi Bozkurt Hacıefendioğlu, Eğitim Bir Sen Temsilcisi Hasan Baştan, Büro Memur-Sen Of İlçe Temsilcisi Dursun Ali Soylu, Kültür Memur-Sen Of Temsilcisi Ferhan Özdemir, Diyanet-Sen Of İlçe Temsilcisi Yusuf Yaşar, Enerji Bir Sen temsilcileri Hüseyin Yılmaz ve Sezgin Demircioğlu ile Sağlık Sen, Eğitim Bir Sen ve Diyanet Sen Yöneticileri katıldı.

 

Ziyaret nedeniyle mutlu olduğunu ifade eden Ak Parti Of İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu; “16 Nisan’da yapılacak olan Anayasa Değişikliği Halkoylaması için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İnşallah bu halkoylamasından da halkımızın destekleriyle galip çıkacağız. Of’umuz her zaman üzerine düşen görevi en iyi şekilde yerine getirmiştir. İnşallah bu kez de bizleri mahcup etmeyecek hatta rekor bir oyla desteğini verecektir” ifadelerini kullandı.

 

Memur Sen’in Anayasa değişikliğinde tarafını net bir şekilde belirlediğini belirten Başkan Yaşar; “Memur Sen Konfederasyonumuz, siyasi bir düşünce ile değil, her zaman ülkemizin geleceğini düşünerek tarafını ve saffını belirlemiştir. Bu Anayasa değişikliğinde de tarafımız nettir. Yaşanan süreci ve sorunları iyi biliyoruz. Bunların çözüme kavuşması için her zaman elini taşın altına koyan Memur Sen bu kez de üzerine düşeni en iyi şekilde yerine getirmenin gayretinde olacaktır” diye konuştu.

 

Ziyaret hatıra fotoğrafı çekimiyle sona erdi.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21