Medya Derneği Of’un gündemini değerlendirdi

Of Medya Derneği’nin Ekim Ayı olağan toplantısında Of’ta yapılması planlanan Millet Bahçesi’nin Of halkı nezdindeki yansımaları ve Barış Pınarı harekatı değerlendirildi.

Medya Derneği Of’un gündemini değerlendirdi
banner71

Of’un önemli Sivil Toplum Kuruluşu Of Medya Derneği yapmış olduğu aylık istişare toplantılarıyla gündemi değerlendirmeye devam ediyor. Dernek yönetimi tarafından düzenlenen Ekim ayı istişare toplantısında da Suriye’ye yapılan “Barış Pınarı Harekatı” ve Of’ta yapılmasına karar verilen Millet Bahçesi” projesinin yansımaları değerlendirildi.

 

Toplantıyı değerlendiren Başkan İzzet Keleş; “Türkiye dışarıdan gelen terör saldırılarına karşı iç ve dış güvenliği sağlamak amacıyla  “Barış Pınarı Harekatı” başlatmış bulunmakta. Ülkemizin bekası, bölgemizin güvenliği için son derece hayati önem taşıyan bu operasyonu destekliyoruz. Ordumuza çıkmış oldukları bu zor ve çetin yolda başarılar diliyoruz. Rabbim güvenlik güçlerimize güç, kuvvet versin. İnşallah bu harekât bölgemizin barış ve esenliğine vesile olur. Ordumuzun bu haklı mücadelesinde dışarıdan gelen haksız ve mesnetsiz eleştirileri son derece manidar buluyoruz. Milletimiz bu zor günleri daha çok kardeşlik, daha çok birlik ve beraberlik içinde aşacağına inanıyoruz. İnşallah operasyon tez zamanda amacına ulaşır ve askerimizi sağ salim yuvasına döner. İlçemizde yaklaşık on gün önce Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın acil koduyla imzaladığı “Of’a Millet Bahçesi” projesi Of’ta tartışılıyor. Şehrin güzelleşmesi için örnek bir proje gibi duran bu projeye vatandaşların, değişik saiklerle getirdiği eleştirilere karşı bir oldubitti ile karşılaşıp karşılaşmayacağı da merak ediliyor. Bizler de temenni ediyoruz ki inşallah bu proje birilerini değil de Of’u abat eder,  Of’a gerçek anlamda nefes aldırır.” diyerek düşüncelerini ifade etti.

 

Of Havadis Gazetesi bürosunda gerçekleştirilen Ekim ayı istişare toplantısına ve Başkan Keleş’in yanı sıra Başkan Yardımcısı Fahri Hacıcaferoğlu, yönetim kurulu üyeleri Ahmet Muratoğlu, İmdat Osmanoğlu ve Yüksel Yaşar katıldı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21