Meclis Üyeleri Ak Parti’ye katıldı

Ak Parti Of İlçe Başkanlığı’nın Mart Ayı Olağan Danışma Meclisi Toplantısı, Trabzon Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’nun katılımıyla yapıldı.

Meclis Üyeleri Ak Parti’ye katıldı

Ak Parti Of İlçe Başkanlığı Mart Ayı Olağan Danışma Meclisi Toplantısını yoğun bir katılımla gerçekleştirdi.

 

Trabzon Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’nun da katıldığı toplantıya Of Belediye Başkanı Murat Saral, Of İlçe Başkanı Mehmet Hakan Terzioğlu, İl Başkan Yardımcıları Köksal Boz, Erol Tosun, Nevzat Çabuk, İl Genel Meclisi Üyeleri, Belde Belediye Başkanları, Belediye Meclis Üyeleri, Belde Başkanları, Köy ve Mahalle Temsilcileri, İlçe Yöneticileri, Gençlik ve Kadın kolları üyeleri ile partililer katıldı.

 

Toplantıda konuşan Trabzon Belediye Başkanı Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu, vatandaşların verdiği güç ve destekle Trabzon’u geleceğe taşıyacak projeleri bir bir hayata geçirdiklerini söyledi.

 

2014 yılı mahalli seçimleri ile birlikte Trabzon’un büyükşehir olacağını kaydeden Gümrükçüoğlu, “Büyükşehirle birlikte her şey daha güzel olacak. Her şeyin en iyisine ve güzeline layık Trabzon halkı daha iyi hizmet alacak” ifadelerini kullandı.

 

Toplantıda konuşan İlçe Başkanı Hakan Terzioğlu ise ülkenin her geçen gün dünya arenasında hak ettiği seviyelere geldiğini kaydederek, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın halktan aldığı güçle bunu gerçekleştirdiğini kaydetti. Yerel seçimlere hazır olduklarını kaydeden Terzioğlu, tüm teşkilat mensupları ve vatandaşlar ile birlikte yerel seçimlerde alınlarının akıyla çıkacaklarına inandıklarını kaydetti.

 

Of Belediye Başkanı Murat Saral ise yaptıkları çalışmaları anlattı. Saral ilçelerinde yapılması planlanan yarı olimpik kapalı yüzme havuzu için çalışmaların devam ettiğini kaydetti. Saral ayrıca Of’a doğalgazın gelmesi için çalışmaların sürdürüldüğünü de sözlerine ekledi.

 

Konuşmaların ardından Demokrat partiden AK Parti’ye katılan Eskipazar Belediye Meclis Üyesi Süleyman Gürbüz, Bölümlü Belde Belediyesi Meclis Üyesi Mustafa Balekoğlu ile MHP’den Ak Partiye katılan Gürpınar Belde Belediye Meclis Üyesi Muhammet Kurt’a parti rozetleri takıldı.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
ademoğlu
ademoğlu - 9 yıl Önce

ne oldu 61 projeye sikeci hökümetin başkanı

TAMOFLİ.
TAMOFLİ. - 9 yıl Önce

ADALET VE KALKINMA PARTİSİNE KATILMAYAN KALDIMI.

fatih seyhan
fatih seyhan - 9 yıl Önce

adalet demek de nedir biliyormusun adalet şike ve hırsızlıkdan ibaret ise evet akp olmakdır sizler şike ve hırsızlığı hazmetin asimilasyonuda hazmetin kültürünüzü de hazmetin artık sonradan görme nesil sizler sayesinde olsun ama ben gercek oflu olarak akp li olmadım ve olmayacağım

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21