Malkoç ve Çebi Başkan Sarıalioğlu’nu ziyaret etti

Ak Parti Trabzon Milletvekili Aday Adayları Şeref Malkoç ve Selçuk Çebi Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu’nu ziyaret ettiler.

Malkoç ve Çebi Başkan Sarıalioğlu’nu ziyaret etti

7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan milletvekili seçimlerinde Ak Parti’den Trabzon Milletvekili Aday Adayı olan Eski Milletvekili Şeref Malkoç ile Dünya Şampiyonu Milli Güreşçisi Selçuk Çebi Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu’nu ziyaret etti.

 

Akşam saatlerinde gerçekleşen ziyarette Ak Parti Of Eski İlçe Başkanı Fazlı Çapoğlu ve Of İlçe Başkan Vekili Erkan Öztürk, Parti yöneticileri ve Belediye Daire Amirleri de hazır bulundu.

 

1995 yılında Refah Partisi’nden ve 1999 yılında da Fazilet Partisi’nden olmak üzere 20. ve 21. Dönemlerde Trabzon Milletvekili olarak TBMM’de görev yapan Şeref Malkoç, HAS Parti’nin kapatılmasının ardından Ak Parti’ye katılmıştı. Malkoç, 7 Haziran’da yapılacak olan 25.dönem milletvekili seçimlerinde Ak Parti’den Milletvekili aday adayı oldu.

 

Dünya Şampiyonu Milli Güreşçisi olan ve aynı zamanda Gençlik ve Spor Bakanlığı Müşaviri de olan Selçuk Çebi de 7 Haziran’da yapılacak olan seçimlerde Trabzon’dan Milletvekili aday adayı oldu.

 

Başkan Sarıalioğlu’nu ziyaret eden Malkoç ve Çebi, adaylık süreci ile ilgili Başkan Sarıalioğlu’na bilgiler verdiler.

 

Ak Parti’de aday bereketi yaşandığını belirten Başkan Sarıalioğlu; “Aday sayısının fazla olması bolluktur, berekettir. Son dönemlerde vekil adaylığında ciddi bir yarış var. Eski dönemlerde maalesef siyasete bu kadar ilgi yoktu. İlgi arttıkça kalite de artıyor. İnşallah bu seçimde de güzel bir yarış yaşayacağız. Tüm aday adayı arkadaşlarımıza başarılar diliyorum” diye konuştu.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN.
DURSUN SULUKAN. - 7 yıl Önce

ADAY ADAYI OLAN HER SİYASETCİYE BAŞARILAR DİLERİM.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21