Mahmut Okutan’dan Yürekten Dökülenler albümüne gala

Oflu Yöresel Sanatçı Mahmut Okutan, hazırladığı ilk albümü Yürekten Dökülenler 2017’nin Gala gecesinde sevenleri ve sanatçı dostlarıyla buluştu.

Mahmut Okutan’dan Yürekten Dökülenler albümüne gala
banner71

Karadeniz Müziğinin yeni seslerinden biri olan Oflu Hemşerimiz Mahmut Okutan, ilk albümü için gala gecesi düzenledi.

 

Of Sahil Hasbahçe Restoran’da düzenlenen gala gecesinde Yürekten Dökülenler 2017 adlı albümünü müzikseverlerin beğenisine sunan Okutan, seslendirdiği güzel eserleriyle davetlilerden bol bol alkış aldı.

 

Hareketli geçen gecede Mahmut Okutan’ı  sanatçı dostları Sedat Keskin, Yusuf Saral, Erkan Yeşilyurt, Yakup Atalay, Zeynep Birinci, Gülseren Gül, Hızır Dinçer, Cengiz Selimoğlu gibi isimler yalnız bırakmadı.

 

Sunumunu İbrahim Akın’ın üstlendiği gecede sahne alan dostları seslendirdikleri birbirinden güzel eserlerle davetlilere eğlenceli bir gece yaşattı.

 

Gecede albüm sponsorları tarafından hazırlanan yaş pasta Mahmut Okutan ve sanatçı dostları tarafından kesilirken geceye katılan davetliler bol bol horon oynadılar.

 

Bu anlamlı gecede kendisini yalnız bırakmayan sanatçı dostlarına ve katılımcılara teşekkür eden Okutan; “Of halkı beni hiç yalnız bırakmadı bugün de yanımda oldu. Albüm için bana sponsor olan herkese ve desteğini esirgemeyen bütün arkadaşlarıma, dostlarıma, buraya teşrif eden bütün Of halkına ve değerli sanatçı dostlarıma teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21