Kutlu Doğum Finali, Sakal-ı Şerif ziyareti ile yapıldı

Uğurlu Beldesi’nde düzenlenen Kutlu Doğum Programında ziyaret açılan Sakal-ı Şerif’e misafirler ve öğrenciler yoğun ilgi gösterdi.

Kutlu Doğum Finali, Sakal-ı Şerif ziyareti ile yapıldı

Of’ta yaklaşık 20 gün devam eden Kutlu Doğum etkinlikleri, Uğurlu Beldesi Hacıahmetoğlu İlkokulu tarafından düzenlenen program ile sona erdi.

 

Mehmet Rüştü Aşıkkutlu Kur’an kursu’nun Konferans Salonunda gerçekleştirilen “Peygamber Sevgisi” konulu programda okul öğrencileri tarafından Kur’an-ı kerim, İlahiler ve şiirler okundu. Gülsuyu ve gül lokumu ile karşılanan davetlilere öğrenciler tarafından canlı gül ikram edildi. Yapılan çekilişte kazanan talihlilere Kur’an-ı Kerim hediye edildi.

 

Program sonunda Kur’an Kursu Öğreticisi Süleyman Nihat Öztemel tarafından Peygamberimizin Sakal-ı Şerif’i ziyarete açıldı. Salavat-ı Şerifler getiren davetliler, Sakal-ı Şerif’i ziyaret ettiler.

 

Programa Uğurlu Belediye Başkanı İsmail Hikmet Yalçınkaya, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri Adem Gündüz ve İdris Kabahasanoğlu, Okul Müdürleri, Din Görevlileri, Öğretmeler ve öğrenciler katıldı.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN.
DURSUN SULUKAN. - 9 yıl Önce

MİSAFİRLERDEN VE ÖĞRENCİLERDEN ALLAH RAZI OLSUN.

ilyas
ilyas - 9 yıl Önce

Arabin Arap olmayana, Arap olmayanin da Arap üzerine üstünlügü yoktur buyurmus,ancak O´nun anildigi bir programda elit tabaka ile normal vatandasin kpoltuklari bile farkli.
Bundan dolaydir ki söylenenle icraat uyusmayinca anlatilanlar insanlara tesir etmiyor.Bu benim aciz düsüncem

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21