Kumludere Muhtarı Kemhacıoğlu’ndan bağış kartı

Kumludere Mahallesi Muhtarı Şevket Kemhacıoğlu, hayırseverlerin destekleriyle mahallesindeki ihtiyaç sahibi vatandaşlara alış veriş kartı hediye etti.

Kumludere Muhtarı Kemhacıoğlu’ndan bağış kartı

Tüm dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan koronavirüs salgını kapsamında girilen Ramazan Ayı, güzel yardımlaşma ve dayanışmalara vesile oluyor.

Özellikle Ramazan Ayı ile özdeşleşen yardım etkinlikleri, teknolojik imkanlarla farklı şekillerde sunulmaya başlandı. Hazır gıda paketleri, yerini nakit yüklü hediye karlarına bıraktı.

Hayırseverler tarafından istenilen miktarlarda (50 TL, 100 TL, 200 TL gibi) TL yüklenen kartlar, ihtiyaç sahiplerine hediye edilirken, hem ihtiyaç sahiplerinin mahcup olmasının önüne geçiliyor, hem de ihtiyaç sahibi ihtiyacına göre alış veriş yapabiliyor.

Kumludere Mahallesi Muhtarı Şevket Kemhacıoğlu da kendi imkanları ve hayırseverlerin destekleriyle temin ettiği TL yüklü hediye kartlarını mahallesindeki ihtiyaç sahibi vatandaşlara hediye etti.

Mahalle halkının her türlü sorunlarını çözmek için mücadele ettiklerini belirten Muhtar  Şevket Kemhacıoğlu; “Mübarek Ramazan Ayında yardımlaşma ve hediyeleşme de önemli Hayırsever mahalle sakinlerimizin destekleriyle tedarik ettiğimiz bağış kartlarını yine mahallemizde ihtiyaçlı olduğunu düşündüğümüz ailelerimize hediye ettik. Rabbim ibadetlerimizi ve hayırseverlerimizin hayırlarını kabul eylesin” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

Güncelleme Tarihi: 10 Mayıs 2020, 22:11

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21