Küçükakyüz ve Bilgin ailelerinin acı günü

Hava Kuvvetleri Komutanı Hasan Küçükayüz Paşa’nın annesi Nafiye Küçükakyüz ile Yunus Bilgin eşi Emine Bilgin Of’ta son yolculuğuna uğurlandı.

Küçükakyüz ve Bilgin ailelerinin acı günü

Of’un Kaban Mahallesi sakinlerinden merhum Hafız Şevki Küçükakyüz'ün eşi, Hava Kuvvetleri Komutanı Hasan Küçükayüz Paşa'nın annesi Nafiye Küçükakyüz vefat etti.

Ballıca Yavuz Selim Mahallesi sakinlerinden Yunus Bilgin eşi; Mehmet, Mustafa, Tahsin ve Ahmet Bilgin’in anneleri Emine Bilgin (90) vefat etti.

Nafiye Küçükakyüz ve Emine Bilgin’in cenazeleri Of Çarşıbaşı Büyü Camii önünde kılınan cenaze namazının ardından Kaban ve Ballıca mahallelerindeki aile mezarlıklarına defnedildi.

Trabzon Müftüsü Osman Aydın ve Of Müftüsü Hüseyin İspiroğlu’nun ayrı ayrı kıldırdığı cenaze namazlarına MGK Genel Sekreteri Seyfullah Hacımüftüoğlu, Trabzon Valisi İsmail Ustaoğlu, AK Parti Trabzon İl Başkanı Sezgin Mumcu, Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Of Kaymakamı Hayrettin Çiçek, Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Kuvvet Komutanları, Bürokratlar, Küçükakyüz ve Bilgin ailelerinin yakınları, Of halkı ve kalabalık bir topluluk katıldı.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21