‪Kontrollü Sosyal Hayata Geçiş denetimi

Of Kaymakamlığı tarafından “Kontrollü Sosyal Hayata Geçiş” kapsamında yeniden hizmet vermeye başlayan dolmuşlar, ticari taksiler, çay ocakları, kafeler ve lokantalara denetim yapıldı.

‪Kontrollü Sosyal Hayata Geçiş denetimi

Dünyayı etkisi altına alan ve ülkemizde de yaklaşık 3 aydır etkisini gösteren koronavirüs salgını nedeniyle faaliyetleri durdurulan kafeler, lokantalar, çay ocakları ve berberler yeniden hizmet vermeye başladı.

“Kontrollü Sosyal Hayata Geçiş” sloganıyla 1 Haziran’dan itibaren normalleşme sürecine geçilmesiyle birlikte ülke genelinde olduğu gibi Of’ta da bir dizi önlem alındı.

Alınan önlemler kapsamında yeniden hizmet vermeye başlayan berberler, lokantalar, çay ocakları ve kafeler müşterileriyle buluşmanın mutluluğunu yaşadı.

Of Kaymakamlığı bünyesinde oluşturulan ilgili komisyonlar tarafından “Kontrollü Sosyal Hayata Geçiş” döneminde yeniden hizmet vermeye başlayan berberler, lokantalar, çay ocakları ve kafelerde denetimler yapıldı.

‪Sosyal mesafe, maske kullanımı ve hijyen kurallarına uymaya konularında işletme sahiplerine gerekli uyarılar yapılarak vatandaşlar bilgilendirildi.

Salgın hastalığın ardından gelinen normalleşme sürecinde, “Kontrollü Sosyal Hayata Geçiş” döneminde belirlenen yeni kurallar çerçevesinde hizmete devam eden dolmuşlar ve ticari taksilere de kolluk kuvvetleri tarafından denetim yapıldı.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21