Kıyıcık İlkokulu Müdürlüğüne Abdullah Emer atandı

Genel Yayın Yönetmenimiz Yüksel Yaşlar, Kıyıcık İlkokulu Müdürlüğüne atanan Abdullah Emer’i ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini iletti.

Kıyıcık İlkokulu Müdürlüğüne Abdullah Emer atandı

Müdürler rotasyonu kapsamında Kıyıcık İlkokulu Müdürlüğüne atanan Abdullah Emer görevine başladı.

 

Kıyıcık Belediyesi Eski Mali Hizmetler Müdürü olan Of Belediyesi Mali Hizmetler Müdürü Bayram Türk ile birlikte Emer’i makamında ziyaret eden Genel Yayın Yönetmenimiz Yüksel Yaşar, kendisine yeni görevinde başarılar diledi.

 

Abdullah Emer Kimdir?

1966 yılında Of Ballıca’da doğan Emer, İlkokulu Of Kiraz-Dumlusu Fatih İlkokulu'nda, Orta ve lise eğitimini Of İmam-Hatip Lisesi'nde tamamladı. Van 100.yıl Ünversitesi Sınıf Öğretmenliği Bölümü'nden mezun olan Emer, 1991 yılında Sınıf öğretmeni olarak göreve başladı. Sırasıyla Ankara Haymana, Zonguldak Ereğli ve Of’ta çeşitli okullarda sınıf öğretmeni olarak görev yaptı. 2007-2009 yıllarında Of Halk Eğitimi Merkezinde, 2009-2013 yıllarında Of İsmail Yıldırım İlköğretim Okulu'nda, 2013 yılında Dernekpazarı Öğretmenevinde, 2014 yılında Of Kıyıcık İlkokulunda Müdür Yardımcılığı görevlerinde bulunan Emer, Of Kıyıcık İlkokulu Müdürlüğüne atandı. Emer, evli ve dört çocuk babasıdır.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN.
DURSUN SULUKAN. - 7 yıl Önce

YENİ GÖREVİNDE BAŞARILAR DİLERİM.

Murat KARAKAŞ
Murat KARAKAŞ - 7 yıl Önce

Allah hayırlı eylesin.Başarılar dilerim.Selamlar..

mehmet yakupoğlu
mehmet yakupoğlu - 7 yıl Önce

yeni görevin hayırlı olsun.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21