Kişisel Gelişimci Abadi’den öğrencilere motivasyon semineri

Kişisel Gelişim Uzmanı, Eğitimci Yazar Fatih Abadi Of Fen Lisesi, Şehit Necmi Çakır Anadolu Lisesi ve Şehit Ahmet Türkkan MTA Lisesi öğrencilerine konferans verdi.

Kişisel Gelişimci Abadi’den öğrencilere motivasyon semineri

Of Fen Lisesi okul idaresi üniversite sınavlarına hazırlanan 12. sınıf öğrencilerin moral ve motivasyonlarını artırıcı çalışmalara her geçen gün yenilerini ekleyerek başarı yolunda emin adımlarla ilerliyor. Okul Müdürü Vehap Kurt bu yolda sosyal projeleri de devreye sokarak öğrencileri geleceğe hazırlıyor.

Türkiye genelinde tanınmış Kişisel Gelişim Uzmanı, Eğitimci Yazar Fatih Abadi Of Fen Lisesinin daveti üzerine Of’a geldi. Of Fen Lisesi öğrencileriyle buluşan Abadi, kaygı, pozitif düşünme, gelecek planlaması ve değerler eğitimi konularında konferans verdi.

Abadi, Of Fen Lisesi’nin ardından Şehit Necmi Çakır Anadolu Lisesi ve Şehit Ahmet Türkkan MTA Lisesi öğrencileriyle de buluşarak öğrencilere konferans verdi.

Şehit Necmi Çakır Anadolu Lisesi’ndeki konferansa Okul Müdürü Ahmet Kayıkçı’nın yanı sıra Of İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu, Of Fen Lisesi Müdürü Vehap Kurt ve Taşhan MTA Lisesi Müdürü Aziz Özkan da katılarak öğrencilerle birlikte konferansı dinlediler.

Konferansın sonunda bir selamlama konuşması yapan Müdür Kabahasanoğlu; “Öncelikli olarak bu organizasyonu düzenleyen Of Fen Lisesi Müdürümüz Vehap Kurt’u tebrik ediyorum. Ardından böyle anlamlı ve öğrencilerimizi motive edici konuşmalarından dolayı Kişisel Gelişim Uzmanı, Eğitimci Yazar Fatih Abadi Beye şahsım ve öğrencilerim adına teşekkür ediyorum.Bu söyleşiden öğrencilerimizin çok istifade ettiğini düşünüyorum. Emekleri için Rabbim kendisinden razı olsun. Bizler de öğrencilerimize her zaman tavsiye ettiklerimizi bir kez daha tekrar ediyor ve diyoruz ki; pozitif düşünün, kendinize güvenin ve gelecekle ilgili hayalleriniz olsun. Çünkü geleceğin Türkiyesi bunları gerçekleştirecek olan sizlerin olacaktır. Hepinize Rabbimden sağlık, sihhat ve başarılar diliyorum” dedi.

Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu konuşmasının ardından Kişisel Gelişim Uzmanı, Eğitimci Yazar Fatih Abadi’ye günün anısına plaket takdim etti.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21