Kireçli Mahallesi Mehmet Kuru’yu uğurladı

Kireçli Mahallesi eski muhtarı Emekli Öğretmen Mehmet Kuru, Kireçli Mahallesi’nde son yolculuğuna uğurlandı.

Kireçli Mahallesi Mehmet Kuru’yu uğurladı

Of’un Kireçli Mahallesi’nin eski muhtarlarından emekli öğretmen Mehmet Kuru, geçirdiği ani bir rahatsızlık sonucu vefat etti.

Karın ağrısı şikayeti ile Of Devlet Hastanesi’ne giden Mehmet Kuru’nun yapılan tetkikler sonucu acil olarak ameliyata alınması gerektiği belirtilerek yakınlarına haber verildi.

Yakınlarının hastaneye intikali aşamasında ameliyat hazırlıkları yapıldığı esnada Mehmet Kuru hayatını kaybetti.

Of Kadastro Müdürlüğü çalışanlarından Yasin Kuru’nun babası olan Mehmet Kuru, öğretmen olarak Of’un Örtülü ve Kireçli mahallelerinde görev yaptı. Mehmet Kuru, Genel Yayın Yönetmenimiz Yüksel Yaşar’ın da ilkokul 1.sınıf öğretmeniydi.

Emekli olduktan sonra Kireçli Mahallesi Muhtarlığına seçilen Mehmet Kuru, 2009-2014 yılları arasında Kireçli Köyü Muhtarı olarak görev yaptı.

Milli Eğitim camiasında ve çevresinde sevilen bir isim olan Mehmet Kuru’nun cenazesi Kireçli Mahallesi’nde düzenlenen cenaze töreninin ardından aile mezarlığına defnedildi.

Of Müftüsü Hüseyin İspiroğlu’nun kıldırdığı cenaze namazına İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu, Daire Amirleri, öğrencileri, muhtarlar ve mahalle sakinleri katıldı.

Of Ajans

Güncelleme Tarihi: 17 Şubat 2021, 02:12

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali Akyazı eski muhtr.dernk.BAŞKANI
Ali Akyazı eski muhtr.dernk.BAŞKANI - 1 yıl Önce

Değerli dostum Mehmet öğretmene Allahtan rahmet diliyorum, yakınlarına sabırlar dilerim. Çok değerli dostum Mehmet beyi tanıdığım için çok bahtiyarim mekani cennet olsun

hsn akyz
hsn akyz - 1 yıl Önce

mekanın cennet olsun hocam..

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21