Kilim Mobilya’nın 247. Şubesi Of’ta açıldı

Oturma guruplarından yatak odalarına, yemek takımlarından genç odalarına ve ev tekstiline kadar geniş ürün yelpazesiyle mobilya sektöründe hizmet veren Kilim Mobilya’nın Of Şubesi hizmete açıldı.

Kilim Mobilya’nın 247. Şubesi Of’ta açıldı
banner71

Mobilya sektörünün marka kuruluşlarından Kilim Mobilya’nın 247. Şubesi Of’ta düzenlenen törenle hizmete açıldı.

 

İletişim sektöründe Ulu İletişim adıyla Turkcell Ana Bayisi olarak yıllarca Of’a hizmet veren Hüseyin Cavit Ulu ve oğulları Ömer ve Mustafa Ulu kardeşler, Kilim Mobilya’nın Of Şubesini hizmete açtılar.

 

İrfanlı Mahallesi Ankara Caddesi üzerinde açılan mağaza, düzenlenen törenle hizmet vermeye başladı.

 

Açılış törenine Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu, Emekli Of Vaizi Hüseyin Güven, MHP Of İlçe Başkanı Hüseyin Ayaz, memur Sen Of İlçe Başkanı Yüksel Yaşar, Mağaza sahibi Hüseyin Cavit Ulu, Banka Müdürleri, Daire Amirleri, Siyasiler, Sivil Toplum Kuruluşlarının temsilcileri, Of Esnafı ve çok sayıda vatandaş katıldı.

 

Vaiz Güven’in yaptığı duanın ardından Başkan Sarıalioğlu, Mağaza sahipleri ve katılımcılar tarafından işyerinin açılış kurdelesi kesildi.

 

Mağazanın Of’umuza ve bölge halkına hayırlı olmasını dileyen Başkan Sarıalioğlu, Ulu ailesine Of’a yapmış oldukları hizmetler için teşekkür ederek bol kazançlar temennisinde bulundu.

 

Telefon sektörünün ardından mobilya sektöründe Kilim Mobilya mağazasını Of’a kazandırdıkları için mutlu olduklarını dile getiren Mağaza Müdürü Mustafa Ulu; “Ürünler son derece kaliteli ve konforlu. Of halkının gelip görmesini bekliyoruz. Mağazamızın bizim için de, Of halkı için de hayırlı olmasını diliyorum. Açılışımıza katılan, bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan sayın başkanımıza ve tüm katılımcılara teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Of Ajans

Merve Sezgin

Site Editörü-Muhabir

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21