Keleş ve Yaşar’dan Müdür Ak’a hayırlı olsun ziyareti

Of Çay Fabrikası Müdürlüğü’ne atanan Yavuz Ak’ı makamında ziyaret eden İzzet Keleş ile Yüksel Yaşar, hayırlı olsun dileklerin ilettiler.

Keleş ve Yaşar’dan Müdür Ak’a hayırlı olsun ziyareti

Çaykur tarafından yaş çay sezonu öncesi yapılan atamalarla çok sayıda fabrika müdürü yer değiştirirken Karaca Çay Fabrikası Müdürü Yavuz Ak, Of Çay Fabrikası Müdürlüğü’ne atandı.

Of Medya Derneği Başkanı İzzet Keleş ve Memursen Of İlçe Başkanı Yüksel Yaşar, Of Çay Fabrikası Müdürlüğü’ne atanan Yavuz Ak’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ilettiler.

Yaşar ve Keleş Müdür Ak’a yeni görevlerinin ve yeni çay sezonunun hayırlı olması temennilerini iletirken Müdür Ak da ziyaret nedeniyle memnuniyetini ifade etti.

Yavuz Ak Kimdir?

1968 yılında Of’ta doğan Yavuz Ak, Dumlusu Mahallesi nüfusuna kayıtlıdır. 1987 yılında Of İmam Hatip Lisesi’nden mezun olan Ak, Erzurum Atatürk Üniversitesi Ziraat Mühendisliği Bölümünden mezun oldu. 1994 yılında Of Çay Fabrikası’nda budama projesinde mühendis olarak çalışmaya başladı. 1997 yılında Yüksek Mühendis oldu. 2007 yılında memuriyete geçiş yaparak mühendis kadrosuna atandı. 2012 yılında Görevde Yükselme Sınavında başarılı olarak Sürmene İşletme Kısım Müdürü olarak atandı. 2014 yılında Hayrat Çay Fabrikası’na Müdür Yardımcısı ve Müdür Vekili olarak atanan Ak, 2015 yılında Müdür olarak atandı. 2016 yılında Karaca Çay Fabrikası’na müdür olarak atanan Ak, 2020 yılında da ilk göreve başladığı Of Çay Fabrikasına Müdür olarak atandı. Memursen’e bağlı Enerji Bir Sen’de Karadeniz Şube Başkanlığının kurucuları arasında yer alan ve bir dönem yönetimde görev alan Ak, evli ve 2 çocuk babasıdır.

Of Ajans

Güncelleme Tarihi: 20 Haziran 2020, 16:35

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21