Keler Muhtarı Köyü İftarda buluşturdu

Of’un Keler Köyü’nün başarılı muhtarı Mustafa Kara, düzenlediği iftar yemeği ile köylüleri iftarda buluşturdu.

Keler Muhtarı Köyü İftarda buluşturdu

Birlik ve beraberliğinin en güzel örneklerinin sergilendiği Ramazan Ayı, iftar buluşmalarıyla vatandaşları bir araya getirmeye devam ediyor.

 

Yaptığı başarılı çalışmalarıyla köyün önemli sorunlarını çözüme kavuşturan Keler Köyü’nün başarılı Muhtarı Mustafa Kara, düzenlediği İftar yemeği ile köylülerini kaynaştırdı.

 

Köy kahvesinde düzenlenen yemeğe İlçe Jandarma Komutanı Üsteğmen Neşet Daler, İl Genel Meclisi Üyesi Dursun Yüksel, Ak Parti Of ilçe Başkanı M.Hakan Terzioğlu, Karaca Çay Fabrikası Müdürü Bülent Reisoğlu, Of SYDV Müdürü Murat Çakır, Of KHGB Müdürü Kasım Akyüz, Of Kaymakamlığı Özel Kalemi Nihat Yılmaz, Genel Yayın Yönetmenimiz Yüksel Yaşar, Köşe Yazarımız ve Köyün Eski Öğretmenlerinden İzzet Keleş,  Köy Muhtarları, Köyün İhtiyar Heyeti Üyeleri ve köylüler katıldı.

 

Of Kaymakamı Eren Arslan ile Of Belediye Başkanı Murat Saral’ın farklı programları nedeniyle davetlerine katılamadıklarını belirten Muhtar Kara, “Davetimize icabet eden tüm misafirlerimize ve köylülerime teşekkür ediyorum. Ramazan Ayı’nın manevi güzelliğini birlikte yaşamak için böyle bir iftar programı düzenledik. Çok sayıda köylümüz il dışında yaşıyor. Köyümüzle bağları zayıflıyor. Yaz mevsiminde olmamız nedeniyle çoğu burada. Bu tür etkinliklerle köylülerimizin ve Of İdari yönetiminin kaynaşmasını sağladık” diye konuştu.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21