Kaymakam İnan’dan Şehit Ailelerine ziyaret

Kaymakam İnan Başkan Yardımcısı Çapoğlu ile birlikte şehit ailelerini ziyaret ederek bayramlarını kutladı.

Kaymakam İnan’dan Şehit Ailelerine ziyaret

Of Kaymakamlığı görevine başlayan Memiş İnan, Kurban Bayramı vesilesiyle Başkan Yardımcısı Ahmet Çapoğlu, Jandarma Komutan Vekili Mehmet Kazak, Emniyet Müdür Vekili Gürkan Demirkan ve Müftü Hüseyin İspiroğlu ile birlikte Of’taki şehit ailelerini ziyaret etti.

Sıraağaç Mahallesi’nde kabri bulunan Şehit Polis Necmi Çakır’ın kabrini ziyaret eden ve kabri başında dua eden Kaymakam İnan, Şehit’in babası Fahri Çakır’ı da evinde ziyaret ederek bir üre sohbet etti.

Ziyaret esnasında Sıraağaç Mahallesi’nde kurbanlarını kesen vatandaşların bayramını da kutlayan Kaymakam İnan, daha sonra mahallede tadilat çalışmaları devam eden Çakıroğlu Konağı’nı da ziyaret etti.

Kaymakam İnan ve beraberindekiler Yemişalan Mahallesi’nde kabri bulunan Şehit Ekrem Ekşi’nin kabrini ziyaret ederek dua ettiler. Ardından da babası Ahmet Ekşi’yi evinde ziyaret ederek bayramlaştılar.

Yeni Mahalle’de kabri bulunan Şehit Polis Hüsnü Uyan’ın kabrini de ziyaret eden Kaymakam İnan ve beraberindekiler, şehidin annesi Saare Uyan’ı da evinde ziyaret ederek bayramını kutladılar.

Kaymakam İnan ve beraberindekiler Of Merkez Sulaklı Mahallesi’nde ikamet eden Şehit Hayrullah Şen’in babası Yunus Şen’i ve Yeni Mahalle’de ikamet eden Şehit Mehmet Karaca’nın annesi Ayşe Karaca’yı ziyaret ederek bayramlarını kutladılar.

Of Ajans

Güncelleme Tarihi: 03 Ağustos 2020, 18:43

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21