Kaymakam Fırat’tan VEFA SDG’de çalışan eğitimcilere Başarı Belgesi

Of Kaymakamı Eyüp Fırat VEFA Sosyal Destek Gruplarında (SDG) gönüllü olarak çalışan Of İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı idareci ve öğretmenleri başarı belgesi ile ödüllendirdi.

Kaymakam Fırat’tan VEFA SDG’de çalışan eğitimcilere Başarı Belgesi

Tüm dünyayı etkisi altına alan Korona Virüs salgınıyla mücadele kapsamında Of’ta kurulan VEFA Sosyal Destek Gruplarında (SDG) gönüllü olarak çalışan Of İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne bağlı idareci ve öğretmenler, Of Kaymakamı Eyüp Fırat tarafından başarı belgesi ile ödüllendirdi.

Müdür Kabahasanoğlu Kaymakam Fırat’a teşekkür etti

Of Kaymakamlığı toplantı salonunda yapılan törende konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu; “Dünya ve ülkemiz zor bir süreçten geçiyor. Bu zor süreçte Sayın Kaymakamım sizlerin öncülüğünde oluşturulan VEFA SDG’de gönüllü olarak öğretmen ve idarecilerimiz görev aldılar. Sizlerin de destek ve yoğun çalışmasıyla ilçemiz bu zor süreci başarılı şekilde atlattı. Sizler geldiğiniz günden beri her zaman bizlerin destekçisi oldunuz. Bizler de bu destekle sizlerin önderliğinde güzel işler yaptık. Bu zamana kadar verdiğiniz destek nedeniyle şahsım ve kurumum adına teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum.” dedi.

Kaymakam Fırat eğitimcileri tebrik etti

Of Kaymakam Eyüp Fırat da yaptığı konuşmada,” Hakikaten zor bir süreçten geçtik, geçiyoruz. Alınan tedbirlere tam uyarsak inşallah bu virüs belasından kurtulmuş oluruz. Bu süreçte her zamanki gibi eğitim camiası başta İlçe Milli Eğitim Müdürümüz olmak üzere büyük sorumluluk alarak çalıştılar. Hepinizi tebrik ediyorum. Her sıkıştığımızda eğitim camiasından elaman talep ettik. Onlar da gönüllü olarak işlerini yaptılar. Çalışmalarınız nedeniyle hepinize teşekkür ediyor, başarılar diliyorum. Allah ülkemizi ve insanlığı bu virüs mikrobundan en kıza zamanda kurtarsın” diyerek düşüncelerini ifade etti.

Konuşmaların ardından 45 eğitimciye Kaymakam Fırat başarı Belgelerini takdim etti.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21