Kaymakam Fırat’tan Şehit Aileleri ve Gazilere iftar

Of Kaymakamlığı tarafından organize edilen iftar yemeğinde Kaymakam Eyüp Fırat, Şehit Aileleri ve Gazilerle birlikte iftar açtı.

Kaymakam Fırat’tan Şehit Aileleri ve Gazilere iftar
banner71

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığının himayelerinde Of Kaymakamlığı tarafından organize edilen iftar yemeğinde Kaymakam Eyüp Fırat, Şehit Aileleri ve Gazilerimizle birlikte iftar açtı.

 

Hayrat yolu üzerinde bulunan Dere içi tesislerinde düzenlenen programda Çarşıbaşı Büyük Camii İmam Hatibi İsmail Küçkakyüz hocanın Kur’an-ı Kerim okudu.

 

Programda Kaymakam Fırat’ın yanı sıra eşi İpek Fırat, Of Belediye Başkanı Salim Salih Sarıalioğlu ve eşi Fatma Nur Sarıalioğlu, Trabzon Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ahmet Kurt, Garnizon Komutanı ve Askerlik Şubesi Başkanı Mustafa Özbek, İlçe Jandarma Komutanı Onur Yakan, Siyasi Parti İlçe temsilcileri, Müftü Recep Onat, Daire Amirleri, Şehit Aileleri ve Gazilerle birlikte oruç açtılar.

 

Şehit Aileleri ve Gazilerle yakından ilgilenen Kaymakam Fırat, iftar yemeğinin ardından ailelerle birlikte çay içip sohbet etti.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
DURSUN SULUKAN.
DURSUN SULUKAN. - 4 yıl Önce

İFTAR YEMEĞİNİ VEREN ,TERTİP EDEN VE TÜM KATILIMCILARDAN ALLAH RAZI OLSUN.ALLAHIM DEVLETİMİZE VE MİLLETİMİZE ZAVAL VERMESİN AMİN.

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21