Kaymakam Fırat’tan Sağlık çalışanlarına başarı belgesi

Of Kaymakamı Eyüp Fırat koronavirüs salgını sürecinde özverili çalışmaları nedeniyle sağlık çalışanlarını başarı belgesi ile ödüllendirdi.

Kaymakam Fırat’tan Sağlık çalışanlarına başarı belgesi

Of Kaymakamı Eyüp Fırat dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgını sürecinde özverili çalışmaları nedeniyle Of’ta görev yapan sağlık çalışanlarını başarı belgesi ile ödüllendirdi.

Başhekim Uysal ve Hastane Çalışanlarını ağırladı

Of Devlet Hastanesi Başhekimi Op. Dr. Şaban Uysal, Başhekim Yardımcısı Elvan Yirigöz Çağlar ve hastanede görev yapan bazı personelleri makamında ağırlayan Kaymakam Eyüp Fırat, salgın döneminde ağır görev üstlenen sağlık çalışanları ile bir süre sohbet etti.

Sohbetin ardından Başhekim Uysal ve bazı sağlık çalışanlarına başarı belgelerini takdim eden Kaymakam Fırat, mesaileri nedeniyle törene katılamayan sağlık çalışanlarının belgelerini de Başhekim Uysal’a takdim etti.

Başarı Belgesini Kaymakam Fırat’tan alan Başhekim Uysal; “Bu anlamlı ödülün personelimize son derece moral ve motivasyon kaynağı oldu. Bizler de sizlere teşekkür ediyoruz” dedi.

Müdür Çağlar ve Sağlık Çalışanlarına da teşekkür

İlçe Sağlık Müdürü Dr. Barış Çağlar ile Sağlık Ocağı ve 112 Acil çalışanlarını da makamında ağırlayan Kaymakam Fırat, sağlık müdürlüğü bünyesinde, acil 112’de ve sağlık ocağında çalışan personelleri de Başar Belgesi ile ödüllendirdi.

Müdür Çağlar ve sağlık çalışanlarına belgelerini teker teker takdim eden Kaymakam Fırat, özverili ve gayretli çalışmaları nedeniyle kendilerine teşekkür etti.

İlçe Sağlık Müdürü Dr Barış Çağlar da anlamlı ödülü nedeniyle tüm sağlık çalışanları adına Kaymakam Fırat’a teşekkür etti.

Of Ajans

Güncelleme Tarihi: 23 Haziran 2020, 02:55

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21