Kaymakam Fırat’tan Of Memur Sen’e iadei ziyaret

Of Kaymakamı Eyüp Fırat Memur Sen Of Şubesini ziyaret ederek İlçe Başkanı Yüksel Yaşar ve İlçe Temsilcileri ile sohbet etti.

Kaymakam Fırat’tan Of Memur Sen’e iadei ziyaret

Of Kaymakamı Eyüp Fırat iadei ziyaretlerine devam ediyor. Ziyaretleri kapsamında Memur Sen Of İlçe Başkanlığını ziyaret ederek İlçe Başkanı Yüksel Yaşar ve İlçe Temsilcileri ile bir süre sohbet etti.

 

Ziyaret nedeniyle mutlu olduklarını ifade eden Başkan Yaşar; “Sayın Kaymakamımız kısa sürede Of’umuzla kaynaştı. Hoş geldin ziyaretlerinin ardından iadei ziyaretlere başladı. Yoğun bir tempoda ziyaretlerine devam ettiğini görüyoruz. Memur Sen Of ailesi olarak bizleri de ziyaret etmesinden son derece mutlu olduk. Çalışmalarında başarılar diliyoruz. Of’umuza güzel hizmetler kazandıracağına inanıyoruz” ifadelerini kullandı.

 

Ziyarete İlçe Başkanı Yaşar’ın yanı sıra Eğitim Bir Sen İlçe Başkanı Hasan Baştan, Diyanet Sen İlçe Başkanı Yusuf Yaşar, Sağlık Sen İlçe Başkanı Bozkurt Hacıefendioğlu, Büro Memur Sen İlçe Başkanı Dursun Ali Soylu, Kültür Memur Sen İlçe Başkanı Ferhan Özdemir, Enerji Bir Sen Fabrika Temsilcileri Hüseyin Yılmaz ve Halim Özcan ile Eğitim Bir Sen Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21