banner80

Kaymakam Fırat’tan Keleş’e Teşekkür plaketi

Gazetemiz Köşe Yazarlarından Tarih Öğretmeni İzzet Keleş, eğitimle ilgili yaptığı haber ve fotoğraf çalışmalarıyla Of’un tanıtılmasındaki gayretleri nedeniyle Of Kaymakamı Eyüp Fırat tarafından plaket ile ödüllendirildi.

Kaymakam Fırat’tan Keleş’e Teşekkür plaketi
banner71

Of Kaymakamı Eyüp Fırat, göreve başladığı günden itibaren Of’un başarısına katkı sağlayan, eğitime katkı veren ve eğitimde güzel örnekler gösterenleri ödüllendirmeye devam ediyor.

 

"Ailene Sahip çık, Dilini Temiz Tut" projesinin mimarı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Özel Kalem çalışanlarından, Gazetemiz Of Havadis’in Yayın Kurulu Üyesi ve Köşe Yazarı olan Tarih Öğretmeni İzzet Keleş de eğitimle ilgili yaptığı haber ve fotoğraf çalışmalarıyla Of’un tanıtılmasındaki gayretleri nedeniyle Kaymakam Fırat tarafından plaket ile ödüllendirildi.

 

Kaymakam Fırat’a bu ince düşüncesi nedeniyle Teşekkür eden İzzet Keleş; “Benim hayatımda eğitim hep birinci gündem olmuştur. Onun için nerede olursak olalım eğitimi birinci gündem yapmaya çalışıyoruz. İnanıyoruz ki ülkemizin tamamında eğitimi birinci gündem yapmayı başarırsak o zaman gerçekten ülke olarak kalkınır, gerçekten kurtuluruz. Çünkü eğitim sorununu halletmek demek, ülkenin tüm sorunlarına nüfuz etmek demektir. Nerede bulunursak bulunalım bu gayret ve inanç içinde çalışmayı kendimize düstur edindik. Büyük bir medeniyeti kuran bir milletin evladı olarak yeniden büyük medeniyet kurmak için iyi bir eğitime ihtiyacımız var. Asla umutsuzluğa düşmeden yeniden büyük Türkiye hayaline bununla ulaşacağımıza inanıyorum. Sayın Kaymakamımıza plaket takdimleri için teşekkür ediyorum. Belki bu plaketin çok büyük maddi değeri yoktur. Fakat manevi değerinin büyük olduğuna inanıyorum. Aldığımız ödül kadar ödül aldığımız kişi de önemlidir. Bu bakımdan bu plaketi önemli görüyorum. Yükümüzün ve sorumluluğumuzun daha da arttığına inanıyor, bize güvenenleri mahcup etmediğimiz için de Rabbime şükrediyorum” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
Özay Çavdar
Özay Çavdar - 3 yıl Önce

İzzet Bey'i başarısından dolayı kutluyorum.

SIRADAKİ HABER

banner15

banner16

banner20

banner19

banner22

banner21