Kaymakam Fırat’tan Gönül Elçilerine plaket

Of’ta başlatılan Gönül Elçileri projesi kapsamında giyim ve oyuncaklar toplayarak Güney Doğudaki öğrencilere ulaştırılmasında emekleri olan Gönül Elçilerine Kaymakam Fırat tarafından plaket takdim edildi.

Kaymakam Fırat’tan Gönül Elçilerine plaket

Of Kaymakamı Eyüp Fırat ve İlçe Milli eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu ile birlikte Şehit Öğretmen Ali Bulut İlkokulu’nu ziyaret ederek Gönül Elçileri projesi kapsamında giyim ve oyuncaklar toplayarak Güney Doğu’daki öğrencilere ulaştırılmasında emekleri olan Gönül Elçilerine plaket takdim etti.

 

Okul Müdürü Yaşar Osmanoğlu’nun selamlama konuşmasıyla başlayan programda Kaymakam Fırat eğitim birinci öncelikleri olduğunu ifade ederek;”O nedenle okul ziyaretlerimize önem veriyorum. Tüm okul ve kurumlarımızı ziyaret ettik. Bizleri bu güzel ortamda ağırladığınız için hepinize teşekkür ediyorum. Eğitimdeki başarıda birlik beraberlik aile ortamı önem arz ediyor. Çok Şükür burada bu durum çok açık görülüyor. Okulumuzda hem fiziksel değişimi hem eğitimdeki başarıyı sağlayan okul idaresine, öğretmenlerine ve aile birliğine teşekkür ediyor, başarılarınızın devamını diliyorum” diye konuştu.

 

Kaymakam Fırat’ın eşi Hatice İpek Fırat’ın himayelerinde gerçekleştirilen Gönül Elçileri projesi kapsamında yapılan faaliyetlere desteklerinden dolayı, 2/E sınıfına gönüllü ve bedelsiz İngilizce Dersi veren Hatice İpek Fırat ile 3/B sınıfına ise gönüllü ve ücretsiz olarak İngilizce dersi veren Esra Kundakçı’ya Kaymakam Fırat tarafından plaket verildi.

 

Ayrıca okuldaki hizmetlerinden dolayı Okul Aile Birliği Başkanı Osman İşçi, üyeler Cafer Beykoz, Derya Aykurt ve okuldaki özverili çalışmalarından dolayı Hizmetli Personel Ayla Ulu’ya da Kaymakam Fırat tarafından plaket takdim edildi.

 

Plaket takdiminin ardından kaymakam Fırat beraberindekilerle sınıfları gezerek öğrencilere çeşitli oyuncaklar dağıttı.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21