Kaymakam Fırat’tan Gazi Polis Öztel’e ziyaret

Of Kaymakamı Eyüp Fırat, Maçka Gazisi Polis Memuru Namık Öztel' i KTÜ Tıp Fakültesi Farabi Hastanesinde ziyaret ederek bayramını kutladı.

Kaymakam Fırat’tan Gazi Polis Öztel’e ziyaret

11 Ağustos’ta Maçka’da meydana gelen hain saldırıda Astsubay Kıdemli Başçavuş Serhat Gedik ile 16 yaşındaki sivil vatandaşımız Eren Bülbül şehit olurken Özel İstihbarat Polis Memuru Oflu hemşerimiz Namık Öztel ise yaralanmıştı.

 

KTÜ Tıp Fakültesi Farabi Hastanesi’nde tedavisi devam eden Polis Memuru Öztel’i ziyaret eden Of Kaymakamı Eyüp Fırat, Öztel’in ve ailensin bayramını kutladı.

 

Sağlık durumunun çok iyi olduğunu belirten Gazi Polis Namık Öztel; "Bir an önce görevimin başına dönmek istiyorum. Saldırıda şehit olan Astsubayımız Serhat Gedik’e ve Eren Bülbül’e çok üzüldüm. Astsubayla yeni tanışmıştık. Çok iyi niyetli arkadaştı. Biraz sohbet etmiştik. Ama ona şehadet nasip oldu. Allah'tan rahmet diliyorum" diye konuştu.

 

Gazi Polis Öztel’e geçmiş olsun dileklerini ileten ve bayramını kutlayan Kaymakam Fırat; "Sizlerle gurur duyuyoruz. Metanetiniz, gayretiniz ve Azmi'niz takdire şayan. Göğsünüzdeki bu iman dünya zalimlerine korku salıyor. Batılı zihniyet böylesi bir durumda asla mücadele edemez" ifadelerini kullandı.

Of Ajans

YORUM EKLE
YORUMLAR
baştürk
baştürk - 5 yıl Önce

kardeşimin alnından öpüyorum.acıl şifalar diliyorum.iyiki varlar.

SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21