Kaymakam Fırat’tan Fatih Sultan Mehmet’e ziyaret

Fatih Sultan Mehmet Ortaokulunu ziyaret eden Kaymakam Fırat, öğretmenlerle ve okul idarecileri ile bilgi alış verişinde bulundu ve öğrencilere kitap hediye etti.

Kaymakam Fırat’tan Fatih Sultan Mehmet’e ziyaret

Of Kaymakamlığına atandığın günden itibaren eğitimle yakından ilgilenen Kaymakam Eyüp Fırat, her hafta farklı bir okulda öğretmen ve idarecilerle kahvaltısı yapıp öğretmenlerle tanışıyor.

 

Fatih Sultan Mehmet Ortaokulunu ziyaret eden Kaymakam Fırat, öğretmenlerle kahvaltı yaparak kendileri ile tek tek tanıştı.

 

Geldiği günden beri ilçenin eğitimiyle yakından ilgilendiğini belirten Kaymakam Fırat; “İlçe Milli Eğitim Müdürümüzden bilgiler alıyor, okullara ziyaretlerde bulunuyoruz. Şükürler olsun eğitim- öğretim alt yapısında bir sorunumuz yok. İnşallah Of’ta eğitim bayrağını hep birlikte daha yukarılara taşıyacağız. Bu güzel kahvaltıda siz değerli öğretmenlerimizle bizleri buluşturan gerek Milli Eğitim Müdürümüze gerekse okul idaresine teşekkür ediyorum. Kaymakamlık kapımız her daim sizlere açıktır, bir sorununuz olduğunda çekinmeden gelebilirsiniz. Bu vesileyle de yeni eğitim öğretim yılınızı tebrik ediyor, başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu ise yaptığı konuşmada; “Sayın Kaymakamımıza eğitim faaliyetlerimiz konusunda her daim yanımızda olmaları nedeniyle en kalbi şükranlarımı sunuyorum. İnşallah tüm eğitim camiamızla yeni başarılar için var gücümüzle çalışacağız” ifadelerini kullandı.

 

Okul Müdürü Mehmet Soylu’nun kahve ikramının ardından 8.Sınıfları ziyaret eden Kaymakam Fırat, öğrencilere kitap hediye etti.

 

Ziyarette Kaymakam Fırat’a Kaymakam Adayı Abdülhamit Mutlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu ve Okul Aile Birliği Başkanı Tahir Hacıahmetoğlu da eşli etti.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21