Kaymakam Fırat’tan eğitimcilere Üstün Başarı belgesi

Of Kaymakamı Eyüp Fırat, eğitimde güzel farklı örnekler sergileyen ve başarı gösteren 12 idareci ve öğretmene Üstün Başarı Belgesi verirken 6 idareci ve öğretmene de Başarı Belgesi verdi.

Kaymakam Fırat’tan eğitimcilere Üstün Başarı belgesi

Of Kaymakamı Eyüp Fırat eğitimde güzel, farklı örnekler sergileyen ve başarı gösteren öğretmen ve idarecileri ödüllendiriyor.

 

Bu kapsamda son olarak başarı gösteren öğretmen ve idareci Kaymakam Fırat tarafından 12 adet Üstün Başarı Belgesi, 6 adet Başarı belgesi ile ödüllendirildi.

 

Belge almaya hak kazanan eğitimcileri ve İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu’nu makamında ağırlayan Kaymakam Fırat burada kısa bir konuşma yaptı. Fırat konuşmasında, “Bir eğitim- öğretim yılını daha kazasız belasız tamamladık. Hepinizin malumu iltifat marifete tabidir der eskiler. Ben de  başarı her zaman ödüllendirilmelidir diye düşünüyorum.  Geldiğimiz günden beri eğitim ilk önceliğimiz olduğunu hep tekrar ettik. Eğitim adına ilçemizde çok güzel çalışmalar oluyor, başarılar elde ediliyor. Buna okul ziyaretlerimizde bizzat şahit oluyoruz. Umarım aldığınız bu belgeler çalışmalarınızın karşılığında az da olsa motivasyonunuza olumlu katkı sağlar. Bundan sonra da daha güzel çalışmalara imza atacağınıza inanıyor, Milli Eğitim Müdürümüz nezdinde başarı gösteren tüm eğitimcilerimizi tebrik ediyor başarılar diliyorum.” dedi.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu yaptığı konuşmada, “Sayın Kaymakamımız yaklaşık iki buçuk yıldır beraber çalışıyoruz. Eğitime verdiğiniz desteklerden dolayı şahsım, kurumum, öğretmen ve öğrencilerim adına teşekkür ediyorum. Verdiğiniz Başarı Belgeleri ile öğretmen ve idarecilerimiz arasında tatlı bir rekabet oluşmuş bu da meyvelerini vermiş durumdadır. Siz gelene kadar ilçemizde 1 olan Beyaz bayraklı okul sayısı bugün itibariyle 24 çıkmış ve okullarımızın %90 Beyaz Bayrak almaya hak kazanmış oldu. İnşallah bundan sonra da gerek akademik, gerek sosyal-kültürel, gerekse sportif başarılarımız artarak devam edecektir.  Tekrar bizlere vermiş olduğunuz destekler nedeniyle teşekkür ediyor saygılar sunuyorum.” diyerek düşüncelerini ifade etti.

 

Of Kaymakamlığındaki belge takdim töreni toplu fotoğraf çekimiyle sona erdi.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21