Kaymakam Fırat’tan din görevlilerine başarı belgesi

Of Kaymakamı Eyüp Fırat, görevlerindeki başarılı çalışmalarından olan din görevlilerini başarı belgesiyle ödüllendirdi.

Kaymakam Fırat’tan din görevlilerine başarı belgesi

Of Kaymakamı Eyüp Fırat, Of Müftülüğü bünyesinde görev yapan ve görevinde başarılı çalışmaları ile beğeni toplayan din görevlilerine başarı belgesi verdi.

 

Kaymakamlık Toplantı Salonu'nda düzenlenen ödül töreni Zehra Hatun Erkek Kuran Kursu Müdürü Recep Koç’un Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başladı.

Törende konuşan Kaymakam Fırat, din görevlilerinin toplumu doğru bilgilendirmesinin millet için çok önemli olduğunu belirterek çalışmalarını yakından takip ettiğini söyledi.

 

Türk milletinin dini değerlere büyük önem verdiğini belirten Fırat, "Sizler bu milletin kanaat önderlerisiniz. Sizlerin her hareketiniz olumlu ya da olumsuz toplumu etkiliyor. İlimle, ihlasla gayretleriniz birçok alanda güzellikler doğuracaktır. Gerek bizim gözlemlerimiz gerekse Müftü beyin önerileriyle Din Görevlilerimizden bir adım öne çıkmış olanları ödüllendirdik. İltifat marifete tabidir anlayışıyla bunu yaptık. İnşallah sizler için hayırlı olur. Hepinizi tebrik ediyor, hayırlı ramazanlar diliyorum." dedi.

 

İlçe Müftüsü Hüseyin İspiroğlu da yaptığı konuşmada, "Bu çalışmalarda fark oluşturan, diğerlerine göre birkaç adım öne çıkan;  memur, kuran kursu öğreticisi imam ve müezzinlerimiz sayın kaymakamımız ödüllendirdi. Kendilerine şahsım ve kurumum adına teşekkür ediyorum. Ben inanıyorum ki din görevlilerimizin aldığı ödüller onlar için motivasyon kaynağı olacak ve çalışma azimleri daha da artacaktır.  İnşallah sizlerin takdirini kazandığımız gibi Rabbimizin de takdirini kazananlardan oluruz. Ben de Ramazanınızı tebrik ediyor, saygılar sunuyorum." diye konuştu.

 

Yapılan konuşmaların ardından Kaymakam Fırat, başarı belgesi almaya hak kazanan 57 din görevlisine başarı belgelerini takdim etti. Program toplu fotoğraf çekimi ile sona erdi.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21