Kaymakam Fırat’tan Demet’e teşekkür

Of Nüfus Müdürlüğü’nde VHKİ olarak görev yapan ve Rize İl Nüfus Müdürlüğü’ne tayin olan Muazzez Karaca Demet, Kaymakam Fırat tarafından Başarı belgesi ile taltif edildi.

Kaymakam Fırat’tan Demet’e teşekkür
Of Nüfus Müdürlüğü’nde Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni olarak görev yapan Muazzez Karaca Demet Rize İl Nüfus Müdürlüğü’ne tayin oldu.

 

2007 yılı Mayıs ayında Of İlçe Nüfus Müdürlüğüne atanarak memuriyete başlayan Muazzez Karaca Demet, Of ilçemizdeki 12 yıllık hizmetinin ardından Rize İl Nüfus Müdürlüğü’ne tayin oldu.

 

Of’ta düzenlenen İstiklal Marşını Güzel Okuma yarışmalarında birinci olan ve kazandığı altın ödülünü Mehmetçik Vakfı’na bağışlayan İsmail Yıldırım İlkokulu öğrencisi Mehmet Eren Demet’in annesi olan Demet, Of Kaymakamı Eyüp Fırat tarafından Başarı Belgesi ile ödüllendirdi.

 

Oğlu Mehmet Eren'in Lise eğitimi için Rize İl Nüfus Müdürlüğüne nakil olduğunu ifade eden Demet; "Çalışma hayatıma Of'ta başladım. Güzel dostlar edindim. Of'a nişanlı olarak Hatay'dan gelmiştim. Düğünüm burada oldu. Çocuklarım burada dünyaya geldi. Of halkından, çalışma arkadaşlarımdan çok memnunum. Ancak çocuklarımın eğitim durumu nedeniyle eşimin memleketi Rize'ye tayin oldum. Çok uzak sayılmaz. Oflu arkadaşlarımızla görüşmeye devam edeceğim inşallah. Ben Of'tan ve Oflulardan memnunum. Allah'a emanet olun" dedi. 

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21