Kaymakam Fırat’tan belediye vefa grubuna başarı belgesi

Of Kaymakamı Eyüp Fırat Vefa Sosyal Destek Grubunda görev yapan Of Belediyesi çalışanlarını başarı belgesi ile ödüllendirdi.

Kaymakam Fırat’tan belediye vefa grubuna başarı belgesi

Of Kaymakamı Eyüp Fırat Vefa Sosyal Destek Grubunda görev yapan Of Belediyesi İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Yüksel Yaşar ve Kültür ve Sosyal İşleri Müdürü Kenan Akcebe ile Zabıta Müdürlüğü personelleri Ercan Cevahir ve Erdal Şirin’i başarı belgesi ile ödüllendirdi.

Müdürler Yaşar ve Akcebe ile personeller Cevahir ve Şirin’i makamında ağırlayan Kaymakam Fırat, koronavirüs salgını çerçevesinde oluşturulan Sosyal Vefa Destek Grubunda görev almaları ve özverili çalışmaları nedeniyle kendilerine teşekkür etti.

Nazik düşüncesi nedeniyle Kaymakam Fırat’a teşekkür eden İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Yüksel Yaşar; “Dünyayı ve ülkemizi etkisi altına alan koronavirüs salgını sürecinde İçişleri Bakanlığımızın talimatları doğrultusunda sayın kaymakamımızın başkanlığında kurulan Vefa Sosyal Destek Grubumuzda belediye başkanlığımız olarak bizler de Kenan bey ve zabıta arkadaşlarımızla birlikte görev aldık. Başta güvenlik çalışanlarımız olmak üzere sağlık çalışanlarımız ve vefa sosyal destek gruplarımız çok önemli hizmetler yaptılar. Adeta paranın, malın mülkün işe yaramadığı dönemde evlerinden çıkamayan vatandaşlarımızın her türlü ihtiyaçları karşılandı. Allah devletimize zeval vermesin. Bizlere de bu kutsal görevde yer almak nasip oldu. Bunun nişanesi olarak da sayın Kaymakamımızın takdim ettiği başarı belgeleri bizleri ziyadesiyle mutlu etti. Şahsım, arkadaşlarım ve kurumum adına kendilerine müteşekkiriz” ifadelerini kullandı.

Of Ajans

Yüksel Yaşar

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21