Kaymakam Fırat’tan 74 öğretmene başarı belgesi

Of Kaymakamı Eyüp Fırat, Öğretmenler Günü etkinlikleri kapsamında alanında başarı gösteren 74 öğretmen ve idareciyi başarı belgesi ile ödüllendirdi.

Kaymakam Fırat’tan 74 öğretmene başarı belgesi

Of Kaymakamlığına atandığı günden beri eğitime açık çek veren Kaymakam Fırat, alanında başarı gösteren 74 öğretmen ve idareciyi başarı belgesi ile ödüllendirdi.

 

Of Kaymakamlığı toplantı salonunda yapılan ödül töreninde konuşan İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu; “Sayın Kaymakamımızın kurumumuza göstermiş olduğu ilgi ve alakası bizleri son derece mutlu ediyor. Aynı zamanda sorumluluğumuzu daha da artırıyor. Okullarımızda çok güzel çalışmalar yapılıyor. Bu çalışmalarda fark oluşturan, diğerlerine göre birkaç adım öne çıkan idareci ve öğretmenlerimizi kaymakamımız ödüllendiriyor. Ben inanıyorum ki öğretmenlerimizin aldığı

ödüller tatlı rekabet oluşturarak yeni ve daha başarılı çalışmalara kapı aralayacaktır. Zaten önemli olan iyilikte yarışmaktır. İnşallah bu ödüllerin meyvelerini daha büyük başarılar sağlayarak alacağız. Her zaman eğitime açık çek veren ve bizlerin yanında yer alan Sayın Kaymakamımıza şahsım ve kurumum adına teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

Eğitimin her zaman birinci öncelikleri olduğunu belirten Kaymakam Fırat; “Milletleri kurtaracak ancak eğitimdir. Bu nedenle eğitim her zaman birinci önceliğimizdir. Geldiğimiz günden beri sürekli okul ziyaretleri yapıyoruz. Gerek fiziksel güzelliklere gerekse eğitim alanındaki başarıları yakinen görüyorum. Öğretmenlerimiz her şeyin en iyisine layıktır. Keşke elimizden gelen daha fazlası olsa da onları verebilsek. Şunu samimiyetimle söylüyorum ki kapı her zaman siz hocalarımıza açıktır. İster eğitimle ilgili olsun isterse eğitimin dışında bir sorununuz olsun dinlemeye elimizden geldiğince çözmeye hazırım. Öğretmenler Gününü kutladığımız bu günlerde Kaymakamlık salonumuzda ilk kez sizlerle program yapmanın da güzelliğini yaşıyoruz. Bu duygu ve düşüncelerle hepinizi tebrik ediyor, başarılar diliyorum” diye konuştu.

 

Konuşmaların ardından Kaymakam Fırat Başarı Belgesi almaya hak kazanan 74 öğretmen ve idareciye belgelerini tek tek eliyle takdim etti.    

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21