Kaymakam Fırat tatilde eğitim gören öğrencilerle buluştu

Of Kaymakamı Eyüp Fırat karne tatili olmasına rağmen Of Anadolu Lisesi’nde düzenlenen Üniversiteye hazırlık kurslarında eğitimlerine devam eden öğrencileri ziyaret etti.

Kaymakam Fırat tatilde eğitim gören öğrencilerle buluştu

Of’ta göreve başladığı günden beri eğitimi birinci önceliği haline getiren ve eğitim projelerine açık çek veren Of Kaymakamı Eyüp Fırat, karne tatilinde de okullarda üniversiteye hazırlık kurslarında ders gören öğrencileri ziyaret ediyor.

 

Kaymakam Fırat, İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu ile birlikte karne tatilini okullarında üniversiteye hazırlık kurslarıyla geçiren Of Anadolu Lisesi’ni ziyaret ederek öğrencilerle sohbet etti.

 

Öğrencilerle birlikte kahvaltının yapan Kaymakam Fırat, kahvaltının ardın öğrencilere yaptığı konuşmada; “Böyle güzel bir sofrada geleceğimizin güvencesi öğrencilerimizle bir arada bulunmaktan çok mutlu oldum. Ülkemizin sizler gibi vatanına, milletine bağlı milli ve manevi değerlerle donanmış, iyi eğitilmiş gençlere ihtiyacı var. Devletimiz sizlere güveniyor. Sizler de kendinize güvenin. Çünkü yarının büyük Türkiye’sini sizler kuracaksınız. Sizler başarılı olun bizler de elimizden gelen desteği vermeyi hazırız. Allah yolunuzu da bahtınızı da açık etsin. Hepinize başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü İdris Kabahasanoğlu ise yaptığı konuşmada; “Allah devletimize ve milletimize zeval vermesin. Pırıl pırıl bir okul ve öğrencilerimiz var. Bizlerle okulumuzda kahvaltı da buluşan Sayın Kaymakamıma şahsım ve öğrencilerim adına teşekkür ediyorum. Okul İdaresi ve öğretmenlerimizi bu özverili çalışmalarından dolayı tebrik ediyorum. İnşallah hep birlikte Of’umuzun eğitim bayrağını daha yukarılara taşıyacağız” diye onuştu.

 

Konuşmaların ardından öğretmen ve öğrencilerle tek tek tanışan Kaymakam Fırat, kendilerine bazı tavsiyelerde bulundu. Günün anısına Kaymakam Fırat, öğrencilere satranç takımı ve okul idaresi tarafından hazırlanan öğrencilere özel ajandalarını takdim etti.

Of Ajans

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner81

banner16

banner20

banner22

banner21